جزئیاتی از سلاح‌های Call of Duty: Modern Warfare 3 و سیستم شخصی سازی آن منتشر شد

تعداد سلاح‌ها مشخص شده است

سلاح‌های Call of Duty: Modern Warfare 3

اکتیویژن در جریان رویداد آنلاین Call of Duty Next که مدتی قبل به انتها رسید، اطلاعاتی را از سلاح‌های Call of Duty: Modern Warfare 3 منتشر کرده است.

شایعه‌ها حقیقت داشته و اکتیویژن قصد دارد طی ماه‌های آتی Call of Duty: Modern Warfare 3 را عرضه کند که دنباله‌ای مستقیم برای مدرن وارفر 2 (Modern Warfare 2) محسوب می‌شود. اسلج همر گیمز (Sledgehammer Games) سازنده اصلی به شمار رفته اما اینفینیتی وارد (Infinity Ward) هم در تولید مشارکت دارد. در ضمن، کاپیتان پرایس و اعضای گروه تسک فورس ۱۴۱ باید ولادیمیر ماکاروف را متوقف کنند که سعی دارد تسلطش را روی کشورهای جهان گسترش دهد.

اکتیویژن اخیراً رویداد آنلاین Call of Duty Next را برگزار کرده که در جریان آن اطلاعاتی از سلاح‌های Call of Duty: Modern Warfare 3 منتشر شده است. با توجه به آن، نسخه جدید کالاف دیوتی (Call of Duty) بیش از ۳۰ سلاح مختلف را در خود جای داده که برای مثال می‌توان به ACR از مدرن وارفر 2 (محصول ۲۰۰۹) و کلت Renetti از مدرن وارفر (محصول ۲۰۱۹) اشاره کرد. در ضمن، پیشرفت‌های کاربران در مدرن وارفر 2 به نسخه جدید انتقال می‌یابد؛ پیشرفت‌هایی که شامل آیتم‌های تزئینی سلاح‌ها، اسکین اپراتورها و … می‌شود.

نسخه‌های اخیر کالاف دیوتی یک سیستم شخصی سازی سلاح داشته‌اند که با نام Gunsmith شناخته شده و در Call of Duty: Modern Warfare 3 بازمی‌گردد. سیستم شخصی سازی اینبار عمق بیشتری پیدا کرده و هنگامی که کاربر یکی از اتچمنت‌ها را تغییر می‌دهد، تاثیر آن روی عملکرد سلاح بطور دقیقتر به نمایش گذاشته می‌شود. البته این ویژگی در نسخه بتا که بزودی در دسترس قرار می‌گیرد فعال نخواهد بود.

سیستم گان اسمیت در کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 یک تغییر دیگر هم داشته است. جدا از اتچمنت‌های عادی مانند دوربین یا صداخفه کن، اتچمنت‌های جدید و منحصربفردی با نام Aftermarket Part معرفی شده‌اند. با استفاده از آن‌ها می‌توان عملکرد یک سلاح را متحول کرد؛ برای مثال، یک تیربار سبک به لطف Aftermarket Part سبک‌تر شده و به ابزاری مناسب برای رقابت‌های سریع و پرتنش بدل می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ ۱۹ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) عرضه خواهد شد.

4 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا