احتمال بازگشت سیری به عنوان کاراکتر اصلی در The Witcher 4 وجود دارد

احتمال عرضه‌ی یک پیش در آمد از کاراکتر Ciri!

احتمال بازگشت سیری در The Witcher 4

این احتمال وجود دارد تا شاهد حضور مجدد سیری به عنوان کاراکتر اصلی در بازی The Witcher 4 باشیم.

کاراکتر سیری (Ciri) در داستان بازی The Witcher 3: Wild Hunt نقش اساسی را ایفا می‌کرد به طوری که در برخی از مواقع او به پر رنگ‌ترین کاراکتر داستان بازی تبدیل می‌شد. علاوه بر این موضوع، سیری در کنار گرالت (Geralt)، دیگر کاراکتر قابل بازی The Witcher 3 محسوب می‌شد و تجربه‌ای متفاوت و خاص را نسبت به گرالت به گیمرها ارائه می‌کرد و همین موضوع سبب شد تا این شخصیت به یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای دنیای «ویچر» تبدیل شود. تمامی این موارد در کنار هم سبب شده است تا برخی از طرفداران با خود فکر کنند که بازگشت سیری در نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی The Witcher چقدر می‌تواند محتمل باشد.

به‌تازگی و در طی یک پرسش و پاسخ، یکی از کاربران از احتمال بازکشت سیری به The Witcher 4 به عنوان کاراکتر اصلی از نویسنده‌ی نسخه‌ی سوم این مجموعه، جیکوب سیزامالک پرسیده بود. سیزامالک در جواب به این سوال، توضیحات جالبی را درباره‌ی The Witcher 3 هم به گیمرها ارائه کرد:

چه سوال جالبی، آیا می‌خواهید به تجربه‌ی یک بازی با سیری به عنوان کاراکتر اصلی بپردازید؟ متاسفم بابت اینکه نتوانستیم یک مقدار بیشتر در گذشته‌ی سیری به کشف و اکتشاف بپردازیم. او شخصیتی به شدت غنی و البته پیچیده دارد. به دلایل واضحی، سیری دو سوم از چیزی که می‌خواستیم را در بازی نشان می‌دهد و به دلیل کمبود وقت، آنطوری که نویسندگان ما می‌خواستند نتوانستیم به این کاراکتر بپردازیم. با این حال، این احتمال وجود دارد که در آینده بیشتر به گذشته‌ی او بپردازیم.

با توجه به صحبت‌های نویسنده‌ی The Witcher 3، احتمال زیادی وجود دارد تا شاهد عرضه‌ی یک پیش در آمد از شخصیت سیری باشیم و بتوانیم بیشتر درباره‌ی گذشته‌ی این کاراکتر اطلاعات کسب کنیم. از آن طرف، شاید بعضی از طرفداران بخواهند بیشتر درباره‌ی آینده‌ی کاراکتر سیری و اتفاقاتی که بعد از وقایع نسخه‌ی سوم برای او پیش می‌آید بدانند. به هر حال، باید دید که بازی The Witcher 4 کدام شخصیت را به عنوان قهرمان اصلی بازی قرار خواهد داد. با توجه به صحبت‌های سازندگان مجموعه، نسخه‌ی چهارم داستان کاراکتری غیر از گرالت را روایت خواهد کرد. همچنین، پیش از این استودیو لهستانی سی دی پراجکت رد اعلام کرده بود که پس از اتمام ساخت بازی موردانتظار Cyberpunk 2077 کار ساخت The Witcher 4 را شروع خواهند کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا