ساخت بازی جدید The Witcher پس از انتشار بازی Cyberpunk 2077 آغاز خواهد شد

بازی بعدی این مجموعه، The Witcher 4 نخواهد بود

ساخت بازی جدید The Witcher

استودیو سی‌دی پراجکت رد، به صورت رسمی ساخت بازی جدید The Witcher را تایید و زمان آغاز توسعه آن را اعلام کرد.

بدون شک، بسیاری از طرفداران بازی‌های ویدیویی، لحظات بسیار خوبی را در بازی The Witcher 3: Wild Hunt آخرین نسخه‌ی مجموعه Witcher، تجربه کرده‌اند و همین موضوع سبب می‌شود تا گیمرها مشتاقانه منتظر رونمایی از بازی جدید این سری باشند. در همین حال، آدام کیچینسکی، مدیرعامل استودیو سی‌دی پراجکت رد در طی دیدار با روزنامه‌نگارها، به صورت رسمی اعلام کرد که بعد از انتشار بازی Cyberpunk 2077، کار ساخت بازی جدید The Witcher رسما آغاز خواهد شد.

مطابق اعلام کیچینسکی، در حال حاضر یک کانسپت نسبتا مشخص برای نسخه‌ی بعدی بازی تک‌نفره The Witcher ساخته شده است. همچنین، The Witcher 4 نام بازی بعدی این مجموعه نخواهد بود. در حالی که یک تیم کوچک در حال آماده سازی ساخت این بازی هستند، دو تیم بزرگتر مشغول کار روی حالت شبکه و دیگر محتوای اضافه بازی Cyberpunk 2077 خواهند بود. پس طبیعتا با در نظر گرفتن این موضوع، کار توسعه نسخه‌ی بعدی The Witcher زمانی کلید خواهد خورد که ساخت بازی Cyberpunk 2077 به اتمام رسیده و آماده انتشار باشد.

همچنین، کیچینسکی در مصاحبه‌ی خودش به این موضوع اضافه کرد که با داشتن دو مجموعه The Witcher و Cyberpunk 2077، دو جهان برای خلق بازی خواهند داشت. این بدین معنی است که تمامی برنامه‌ریزی‌های این استودیو برای آینده، به نسخه‌ی جدیدی از Cyberpunk 2077 و The Witcher ختم خواهد شد.

آخرین نسخه از مجموعه‌ی Witcher، با نام The Witcher 3: Wild Hunt در تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۵ (۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴) برای پلتفرم‌های، پلی‌اسیتشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. این بازی به قدری خوب بود که تحسین همگان از جمله گیمرها و منتقدین را بر انگیخت و توانست جوایز و افتخارات زیادی مثل عنوان بازی سال را به خودش اختصاص دهد.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۲۰ (۲۸ فروردین ۱۳۹۹) به صورت رسمی برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. Cyberpunk 2077 یکی از موردانتظارترین بازی‌های آینده است که در دنیای سایبرپانکی جریان دارد. این بازی، مثل مجموعه‌ی The Witcher، اثری در سبک نقش‌آفرینی محسوب می‌شود. Cyberpunk 2077 یک بازی جهان باز است و گیمرها می‌توانند آزادانه در دنیای این اثر به  گشت و گذار بپردازند و علاوه مراحل اصلی، به تجربه مراحل فرعی هم بپردازند. گیمرها از زاویه دوربین اول شخص باید بازی را تجربه کنند. همچنین، کیانو ریوز، بازیگر مشهور دنیای سینما هم در Cyberpunk 2077 ایفای نقش خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا