پرفروش‌ترین بازی‌های کریسمس ۲۰۱۹ در اروپا و خاورمیانه مشخص شد

پرفروش‌ترین بازی‌های تعطیلات سال نو میلادی کدام‌اند؟

پر فروش‌ترین بازی‌های کریسمس

آمار پرفروش‌ترین بازی‌های تعطیلات کریسمس ۲۰۱۹ میلادی در اروپا، خاورمیانه، آفریقا و استرالیا منتشر شد و بازی FIFA 20 در رتبه‌ی اول این جدول قرار دارد.

تعطیلات سال نو میلادی چند روزی است که شروع شده و این چند روز بهترین زمان برای انجام بازی‌های کامپیوتری برای بسیاری از افراد به‌حساب می‌آید. سازمان‌هایی هستند که هر ساله این بازه زمانی را زیر ذره‌بین قرار می‌دهند و آمار پرفروش‌ترین بازی‌ها را پیدا می‌کنند. در این لیست هم نسخه‌ی دیجیتالی و هم نسخه‌ی فیزیکی در نظر گرفته شده است.

اروپا، خاورمیانه، آفریقا و استرالیا که به مخفف EMEAA در این لیست شناخته می‌شود توسط گروهی به نام Games Industry مورد بررسی قرار گرفت. بازی FIFA 20 در رتبه‌ی اول این گروه قرار دارد و پشت سر آن Call of Duty: Modern Warfare به عنوان پردانلود‌ترین بازی کریسمس ۲۰۱۹ شناخته می‌شود.

در رتبه‌ی سوم پرفروش‌ترین بازی‌های کریسمس، آخرین بازی ساخته‌ی ریسپاون اینترتیمنت یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order دیده می‌شود و در ادامه آن بازی شکست ناپذیر Grand Theft Auto V از شرکت راکستار به عنوان چهارمین بازی پرفروش کریسمس ۲۰۱۹ حضور دارد. در ادامه بازی انحصاری نینتند سوییچ، Luigi’s Mansion 3 جایگاه پنچم را از آن خود کرده است.

  1. FIFA 20
  2. Call of Duty: Modern Warfare
  3. Star Wars Jedi: Fallen Order
  4. Grand Theft Auto V
  5. Luigi’s Mansion 3
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Just Dance 2020
  8. Pokemon Sword
  9. Red Dead Redemption 2
  10. Mario & Sonic at the Olympic Games: Tokyo 2020

با توجه به آمار این تیم اگر فقط بخواهیم میزان فروش دیجیتالی بازی‌ها را در نظر بگیریم، عنوان Grand Theft Auto V در ربته‎‌‌ی اول این جدول قرار می‌گیرد. این به این معنی‌ است که این بازی پردانلود‌ترین عنوان تعطیلات سال نو میلادی ۲۰۱۹ لقب می‌گیرد و این ششمین بار پیاپی است که GTA V این عنوان را از آن خود می‌کند. فروش بازی Grand Theft Auto V همچنان ادامه دارد و این اتفاق به لطف پشتیبانی و به‌روزرسانی‌های متعدد شرکت راک‌استار است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا