#مهسا_امینی

اولین تصاویر کاراکتر کریس همسورث در فیلم Furiosa

چهره بسیار متفاوت و غیرقابل تشخیص همسورث!

کریس همسورث در فیلم Furiosa

به‌تازگی،‌ تصاویر جدیدی از پشت صحنه پیش‌درآمد فیلم Mad Max: Fury Road، با نام Mad Max: Furiosa منتشر شده که چهره‌ بسیار متفاوتی را از کاراکتر کریس همسورث (Chris Hemsworth) در فیلم Furiosa به‌تصویر می‌کشد.

تصاویر پشت صحنه فیلم Furiosa به‌تازگی توسط کاربران در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده اند و همسورث را با ریش و موی بلند خرمایی‌رنگ نشان می‌دهند. ویژگی‌های ظاهری صورت این بازیگر استرالیایی با هر آنچه تا کنون روی پرده سینما از او نشان داده شده متفاوت است. البته به غیر از سبیل‌های قیطانی و مدل ریش و موهای او، باقی لباس‌های همسورث در این تصاویر قابل مشاهده نیستند، زیرا بازیگر یک بارانی مشکی به تن دارد.
کریس همسورث در سال ۲۰۲۰، در حالی که نقش او هنوز مشخص نشده بود به لیست بازیگران فیلم Furiosa پیوست. پس از آن، گمانه‌زنی‌هایی درباره سپردن کاراکتر شرور فیلم با عنوان دکتر دیمنتوس (Dr. Dementus) به همسورث شنیده می‌شد. به‌طور همزمان، توصیفاتی درباره ویژگی‌های ظاهری کاراکتر دیمنتوس توسط یکی از بازیگران رسمی فیلم منتشر شد که این شخصیت شرور را به‌طرز نفس‌گیری زیبا توصیف می‌کرد. البته گفته می‌شد که کاراکتر دیمنتوس روی پیشانی‌اش زخم‌ عمیقی دارد که بخیه‌زده شده است. با وجود عکس‌هایی که به‌تازگی منتشر شده اند، حالا واقعا درباره اینکه همسورث نقش دیمنتوس را بازی می‌کند یا نه شک و شبهه‌هایی وجود دارد. زیرا توصیفات ظاهری کاراکتر با تصاویر همسورث هم‌خوانی ندارد.

خلاصه‌ داستان رسمی فیلم Furiosa که ماه ژوئن امسال منتشر شد تایید می‌کند که دیمنتوس نام کاراکتر شرور فیلم است. همانطور که در خلاصه داستان فیلم نقل شده است، دیمنتوس در کنار، ایمورتان جو (Immortan Joe) شخصیت منفی فیلم مکس دیوانه: جاده خشم، یکی از دو ضدقهرمان اصلی فیلم فیوریوسا خواهد بود.
ظاهراً، قرار است که این دو جنگ‌سالار خوفناک با امپراطور فیوریوسا به‌صورت تن به تن بجنگند، اما هنوز اخبار موثقی درباره بازیگر نقش ایمورتان جو، که به‌دلیل فوت هیو کینز برن (Hugh Keays-Byrne) خالی مانده است، وجود ندارد.
با استناد به تصویری که همسورث از کلاکت یکی از تهیه‌کنندگان فیلم در اینستاگرام منتشر کرده بود، پروژه فیلم‌برداری فیلم Mad Max: Furiosa خرداد ماه امسال آغاز شد. پست همسورث، علاوه بر شروع فیلم‌برداری لوگوی رسمی فیلم را همراه با نام کارگردان جورج میلر (George Miller) که روی کلاکت قابل مشاهده بود رونمایی کرد.
حالا که ظاهر کریس همسورث در فیلم Furiosa توسط طرفداران مشاهده شده، باید منتظر ظاهر آنیا تیلور جوی (AnyaTaylor Joy) بازیگر نقش خود فیوریوسا باشیم. پس از اینکه کارگردان فیلم، میلر، اعلام کرد که تکنولوژی جلوه‌های تصویری در حال حاضر قادر به کمتر نشان دادن سن شارلیز ترون (Charlize Theron) نیستند و او نمی‌تواند ایفای نقش کاراکترش در فیلم Fury Road را برعهده بگیرد، تیلور جوی به‌صورت رسمی در اکتبر ۲۰۲۰ به‌عنوان بازیگر نقش Furiosa اعلام شد.
فیلم Furiosa در تاریخ ۲۴ می ۲۰۲۴ (۴ خرداد ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا