#مهسا_امینی

تماشا کنید: بازی Chorus با انتشار یک تریلر معرفی شد

تکامل نبردهای فضایی با جدیدترین محصول دیپ سیلور

تماشا کنید: بازی Chorus با انتشار یک تریلر معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت دیپ سیلور و مایکروسافت در جریان رویداد اینساید ایکس‌باکس اولین تریلر Chorus را به نمایش گذاشتند. این بازی در سبک نبردهای فضایی ساخته شده است.

مایکروسافت به وعده‌ی خود عمل کرد و راس ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه شب به وقت ایران، قسمت جدید برنامه‌ی ویدیویی اینساید ایکس‌باکس را پخش کرد. در جریان این لایو استریم شاهد معرفی چند بازی مختلف بودیم که یکی از آن‌ها Chorus نام دارد. این عنوان داستان محور در سبک نبردهای فضایی ساخته شده است و وظیفه‌ی نشر آن را شرکت دیپ سیلور بر عهده دارد که در گذشته فرنچایزهای Dead Island ،Saints Row و Metro را پخش کرده بود.

اولین تریلر Chorus هشتاد و هشت ثانیه زمان داشته و یکی از دو شخصیت اصلی داستان را نشان می‌دهد که با استفاده از سفینه‌ی خود اهداف مد نظر را از بین می‌برد. او، نارا نام داشته و یک خلبان زبده است که قبلا در فرقه عضویت داشت. دیگر شخصیت اصلی داستان هم با نام فورسیکن شناخته می‌شود. او در واقع یک هوش مصنوعی و متحد نارا است. هدف شخصیت‌های اصلی در جریان داستان، تلاش برای رها سازی کهکشان از شر یک فرقه به نام The Circle است؛ فرقه‌ای که هیچ چیزی نمی‌تواند جلوی آن‌ها را برای تصاحب کامل کهکشان بگیرد. در ضمن، کاربر در جریان بازی قادر خواهد بود سلاح‌ها و قابلیت‌های کشنده‌ی جدیدی را آنلاک کند.

جدیدترین محصول شرکت دیپ سیلور از قابلیت Smart Delivery پشتیبانی می‌کند. بدین ترتیب، علاقه‌مندان با تنها خرید یک نسخه می‌توانند به تجربه‌ی بازی روی هر دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس بپردازند. در ضمن، Chorus روی کنسول جدید مایکروسافت از تکنولوژی ردیابی پرتو پشتیبانی کرده و با وضوح تصویر 4K و نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود. جزئیات دیگری منتشر نشده و نمی‌دانیم این بازی چه زمانی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. همچنین مشخص نیست این شبیه‌ساز نبردهای فضایی روی دیگر پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد یا خیر.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا