شارلیز ترون و گروهی از مبارزان جاودان در تصاویر جدید The Old Guard

جدیدترین محصول سینمایی نتفلیکس کمتر از دو هفته‌ی دیگر منتشر می‌شود

تصاویر جدید The Old Guard

شبکه‌ی نتفلیکس ساعاتی قبل تصاویر جدید The Old Guard را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که تعدادشان به ۲۰ عدد می‌رسد.

اسکای‌دنس مدیا در مارس ۲۰۱۷ میلادی امتیاز ساخت فیلم سینمایی بر اساس کمیک بوک‌های The Old Guard نوشته‌ی گرگ روکا (Greg Rucka) را به دست آورد. جولای سال ۲۰۱۸ جینا پرینس-بایتوود (Gina Prince-Bythewood) به تیم تولید اضافه شد تا این اثر را بر اساس فیلمنامه‌ی روکا جلوی دوربین ببرد. بایتوود از سال ۲۰۰۰ در حوزه‌ی فیلم بلند فعالیت می‌کند و تاکنون سه اثر را کارگردانی کرده که آخرینشان Beyond the Lights بوده است. این فیلم نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد، بلکه موفق شد در جشنواره‌های مختلف نامزد دریافت جایزه‌های بسیاری شود.

داستان فیلم The Old Guard روی گروهی از مزدوران تمرکز دارد که تمامی اعضای آن را انسان‌های فناناپذیر تشکیل داده‌اند. آن‌ها قرن‌ها است از انسان‌های عادی در برابر انواع تهدیدها محافظت می‌کنند. هیچ فردی از هویت واقعی آن‌ها خبر ندارد تا اینکه رازشان در جریان یک عملیات لو می‌رود. در چنین شرایطی، اندی رهبر گروه و نایل عضو جدید گروه باید راهی برای توقف دشمنان پیدا کنند؛ زیرا آن‌ها می‌خواهند از ویژگی منحصربه‌فرد اعضای گروه در راستای پیشبرد اهداف خود و همچنین کسب درآمد بهره ببرند. بازیگران مشهور حاضر در این پروژه شارلیز ترون (Charlize Theron) و چیویتل اجیوفور (Chiwetel Ejiofor) هستند.

شبکه‌ی نتفلیکس که امتیاز پخش را در اختیار دارد، چندی پیش تصاویر جدید The Old Guard را در فضای مجازی منتشر کرد. این عکس‌ها تعدادشان به ۲۰ عدد می‌رسد و تمام بازیگران نقش اصلی را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

جینا پرینس-بایتوود در گذشته وظیفه‌ی کارگردانی Silver & Black را بر عهده داشت که فیلمنامه‌اش با محوریت دو شخصیت کمیک بوکی سیلور سیبل و بلک کت نوشته شده بود. این پروژه قرار بود در سال ۲۰۱۸ میلادی وارد فاز فیلمبرداری شود اما عدم رضایت از فیلمنامه جلوی این اتفاق را گرفت. در ابتدا قرار شد فیلمنامه بازنویسی شده اما مدیران سونی بعدها تصمیم گرفتند اقتباس سینمایی سیلور سیبل و بلک کت را به دو پروژه‌ی سینمایی مستقل تبدیل کنند. حالا هم ساخت یک سریال برای سرویس دیزنی پلاس بر اساس کمیک بوک‌های این دو شخصیت مطرح شده است.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم سینمایی The Old Guard در تاریخ ۲۰ تیر (مصادف با ۱۰ جولای) به صورت انحصاری از سرویس نتفلیکس منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا