1%
  • 0/10

ساخت بازی بتل رویال Halo احتمالا لغو شده است

به چه علت!

ساخت بازی بتل رویال Halo احتمالا لغو شده است ۱ ۲۶ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی بتل رویال Halo

گزارش اخیر نیک بیکر نشان می‌دهد که استودیو سرتین افینیتی ساخت بازی بتل رویال Halo را لغو کرده است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که در طول سال‌های اخیر گزارش‌های متعددی در رابطه با ساخت یک بازی بتل رویال از جهان هیلو توسط استودیو سرتن افینیتی به گوش رسیده است. در ادامه این شایعه‌ها، سال ۲۰۲۰ میلادی بود که سرتن افینیتی از همکاری با ۳۴۳ اینداستریز بر سر توسعه هیلو و تحول این مجموعه برای ارائه یک تجربه جدید و هیجان انگیز خبر داد.

مدتی بعد از این اتفاق‌ها، سازندگان به توسعه یک برنامه بزرگ برای فرنچایز هیلو اشاره کردند که به گمان بسیاری از هوادارها، این پروژه همان بازی بتل رویال هیلو است که با نام رمزی Tatanka شناخته می‌شود. با این حال، به‌نظر می‌رسد که این پروژه به آخر خط رسیده و روند تولید آن به کلی لغو شده است.

نیک بیکر به تازگی در قسمت جدید پادکست ایکس باکس ارا اعلام کرده که روند ساخت بازی بتل رویال Halo لغو شده است. البته، او اطلاعات بیشتری از این موضوع به اشتراک نگذاشته و مشخص نیست که توسعه‌دهندگان بنا به چه دلایلی تصمیم به لغو توسعه پروژه کرده‌اند.

نکته قابل توجه این است که همزمان با نیک بیکر، یکی از افشاگرهای قابل اعتماد ایکس باکس به نام Colteastwood نیز در پیامی این گزارش را تایید کرده است. بهتر است بدانید که بر اساس گزارش‌ها، بازی بتل رویال هیلو با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ در دست ساخت قرار داشت که این موضوع چالش‌‎هایی را برای سازندگان به وجود آورده بود.

در هر حال، لغو این تجربه متنوع از هیلو هنوز توسط منابع رسمی تایید نشده و نمی‌توان با قاطعیت در این زمینه اظهار نظر کرد. با این وجود، ممکن است که پروژه به کلی لغو شده یا اینکه ماهیت آن به یک بازی دیگر تغییر کرده باشد. انتظار می‌رود که در آینده نه چندان دور اطلاعات بیشتری در این زمینه از سوی ۳۴۳ اینداستریز ارائه شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments