#مهسا_امینی

دروغ CDPR درباره ریوز بار دیگر محبوبیت بازی Cyberpunk 2077 را کم کرد

استودیو CDPR درباره کیانو ریوز دروغ گفته است!

دروغ CDPR درباره کیانو ریوز

رسوایی‌های بازی Cyberpunk 2077 روزبه‌روز بیشتر شده و طرفداران از آن دورتر می‌شوند. استودیو سازنده این بازی دروغی بزرگ درباره یکی از مهم‌ترین بازیگران این بازی گفته است!

هر چقدر بیشتر پیش می‌رویم، حقایق خجالت آور بیشتری از بازی Cyberpunk 2077 رو می‌شوند و جدیدترین آن‌ها درباره یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های این بازی یعنی کیانو ریوز (Keanu Reeves) یا همان جانی سیلور هند است. به گفته استودیو CD Projekt Red کیانو ریوز عاشق بازی Cyberpunk 2077 است و این درحالی‌ست که به تازگی ریوز اعلام کرده او هرگز این بازی را تجربه نکرده است.

حال بیش از یک سال از عرضه عنوان Cyberpunk 2077 گذشته و این بازی هنوز آن چیزی که طرفداران انتظارش را داشتند نیست. در حال حاضر تنها امید ما و طرفداران، عرضه نسخه نسل نهمی این بازی‌ست تا شاید بتوان تجربه خوبی از آن کسب کرد. نسخه نسل نهمی بازی Cyberpunk 2077 در سه ماه ابتدایی سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

اگر به تجربه این بازی در کنسول‌های نسل هشتمی بپردازید، متوجه مشکلات فنی و باگ‌های فراوانی می‌شوید که به شما اجازه گشت‌وگذار خیلی ساده در شهر را نداده، پیش‌برد مراحل را فوق‌العاده مشکل و طاقت فرسا و به پایان رساندن این بازی را تقریبا غیر ممکن می‌کنند.

ولی این پایان مشکلات نیست و دروغی جدید از استودیو CD Projekt Red به تازگی رو شده که نحوه بازاریابی و تبلیغ این بازی سراسر مشکل را نیز زیر سوال می‌برد. طی سال ۲۰۲۰ و تنها چند هفته پس از عرضه بازی Cyberpunk 2077، آدام کیسینزکی (Adam Kicinski) مدیر عامل استودیو CD Projekt Red اعلام کرد که کیانو ریوز به تجربه این بازی پرداخته و عاشقش است، ولی مصاحبه اخیر ریوز دروغی بزرگ از مدیر عامل استودیو CDPR را بر ملا کرد.

کیانو ریوز روزهای اخیر مصاحبه‌ای با وبسایت The Verge انجام داده و میزبان مصاحبه خطاب به ریوز پرسید که آیا او به تجربه بازی Cyberpunk 2077 پرداخته است یا خیر. بازیگر شخصیت جانی سیلور هند در کمال تعجب پاسخ منفی داد و اشاره داشت که تنها برخی از بخش‌های آن را تماشا کرده و هرگز آن را بازی نکرده است.

بدون شک چنین مسئله‌ای سیل انتقادات منفی را به سمت استودیو CD Projekt Red روانه خواهد کرد و باعث عصبانیت طرفداران خواهد شد. حال باید منتظر ماند و دید استودیو CD Projekt Red چه توضیحی (اگر توضیحی باقی باشد!) درباره این دروغ تجاری خود دارد.

شما در حال حاضر می‌توانید بازی Cyberpunk 2077 را در کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و البته رایانه‌های شخصی تجربه کنید. شما نیز از این دروغ تجاری CD Projekt Red عصبانی شدید یا برای شما تفاوتی ندارد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا