تریلر جدید سریال Castlevania: Nocturne با تمرکز بر مبارزاتی هیجان انگیز منتشر شد

مدت زیادی به انتشار نمانده است

سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) اخیراً تریلر جدید سریال Castlevania: Nocturne را منتشر کرده که تمرکز ویژه‌ای روی مبارزات دارد.

در حالی که کونامی کسلوانیا را رها کرده و از سال ۲۰۱۴ میلادی تاکنون هیچ نسخه جدیدی را منتشر نکرده، نتفلیکس نهایت استفاده از این سری بازی‌ها می‌برد. سرویس استریم آمریکایی طی سال‌های ۲۰۱۷ الی ۲۰۲۱ میلادی سریال Castlevania را در قالب چهار فصل منتشر کرد که بسیار مورد استقبال طرفداران و همچنین مخاطبان جدید قرار گرفت. ثبت چنین موفقیتی باعث شد نتفلیکس ساخت یک اسپین آف را در دستور کار خود قرار دهد.

اسپین آف Castlevania با نام Castlevania: Nocturne شناخته شده و می‌توان آن را اقتباسی از بازی‌های ویدیویی Castlevania: Rondo of Blood و Castlevania: Symphony of the Night دانست. داستان در قرن هجدهم میلادی و همزمان با انقلاب فرانسه روایت می‌شود. شخصیت اصلی هم یک شکارچی ومپایر به نام ریکتر بلمونت است که از نوادگان ترور بلمونت، پروتاگونیست سریال اصلی، به شمار می‌رود.

نتفلیکس اخیراً تریلر جدید سریال Castlevania: Nocturne را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و در ابتدا ارژبت باتوری را در یک مراسم بخصوص نشان می‌دهد؛ مراسمی که در جریان آن روی پوست زیردستانش علامت گذاری می‌کند تا برای همیشه به او خدمت کنند. در ادامه با شخصیت‌هایی ملاقات می‌کنیم که از نقشه شوم ارژبت مطلع بوده و می‌خواهند با کمک ریکتر بلمونت جلویش را بگیرند. پس از این، ویدیو صحنه‌های اکشن و مبارزات هیجان انگیزی را به تصویر می‌کشد.

ارژبت باتوری با الهام از شخصیتی واقعی به همین نام خلق شده است. ارژبت، یکی از اعضای خانواده‌ای اشرافی در پادشاهی مجارستان بود و پس از تحقیقات مشخص شد با کمک خدمتکاران خود بیش از ۶۰۰ دختر جوان را شکنجه کرده و سپس کشت. خدمتکارانش محاکمه شدند اما از آنجایی که خودش از اعضای یک خانواده اشرافی بود، تا آخر عمرش در یک قلعه حبس شد. البته برخی از مورخان معتقد هستند این اتهامات دروغین و در راستای تصاحب ثروت و زمین‌های ارژبت بود.

در پایان، لازم به ذکر است سریال Castlevania: Nocturne در تاریخ ۶ مهر (مصادف با ۲۸ سپتامبر) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا