بازیگر نقش کاپیتان مارول اطلاعاتی درباره نقش خود در فیلم سریع و خشن 10 ارائه داد

بری لارسون - بازیگر نقش کاپیتان مارول - سریع و خشن 10 - Fast X

طبق آخرین مصاحبه بری لارسون (Brie Larson)، بازیگر نقش کاپیتان مارول (Captain Marvel)، او اطلاعاتی را درباره نقش تازه خود در فیلم سریع و خشن 10Fast X منتشر کرده است.

سال‌هاست که فیلم‌های سری سریع و خشن منتشر می‌شوند و طرفداران دنیای ماشین‌ها و سرعت همیشه از دیدن آن‌ها نهایت لذت را می‌برند. با این وجود این سری از ابتدا با مسابقات خیابانی شروع شد که توانست شدیدا نظر بینندگان را به خود جلب کند. این در حالی بود که پس از گذشت چند قسمت از این فیلم‌ها، داستان کمی از مسابقات خیابانی و قدیمی فاصله گرفت و بیشتر شاهد یک فیلم کاملا اکشن و اسلحه‌محور بودیم. با این وجود، سازندگان اعلام کرده‌اند که ظاهرا قسمت جدید از سری سریع و خشن که Fast X دارد، قرار است تا دوباره با بازیگرانی آشنا از جمله ون دیزل (Van Diesel)، جیسون استاتهام (Jason Statham) مجددا شاهد بازگشت داستان به دوران مسابقه‌های خیابانی باشیم؛ در حالی که اینبار بازیگران تازه‌ای از جمله الن ریچسون (Alan Ritchson) و بری لارسون به داستان جدید اضافه خواهند شد.

بری لارسون که پیش‌تر بازیگری نقش شخصیت کاپیتان مارول را بر عهده داشته، حدودا چند ماه است که خبر اضافه شدنش به جمع بازیگران فیلم Fast X اعلام شده، اما تا به امروز حتی نمی‌دانستیم که نام شخصیتی که او نقشش را در این اثر سینمایی بازی می‌کند کیست. از حدود چند ماه پیش که لارسون تصاویری از پشت صحنه ساخت فیلم سریع و خشن 10 را منتشر می‌کرد، تقریبا همه طرفداران متوجه شده بودند که ظاهرا او نقش مهمی را در این اثر سینمایی خواهد داشت. با این حال امروز بالاخره خود بری لارسون در فضای مجازی تصویری را منتشر کرد که در آن، از عبارتی تحت عنوان 13.Tess رونمایی شده بود.

بازیگر نقش کاپیتان مارول در آخرین پست منتشر شده خود در فضای اینستاگرام، رسما اعلام کرده است که ظاهرا نام او در فیلم سینمایی سریع و خشن 10 تسTess خواهد بود. با این وجود او نام کامل این شخصیت را اعلام نکرده و این خود باعث شده تا شایعات بسیاری درباره این کاراکتر به وجود بیاید. برای مثال، افراد بسیاری اظهار کرده‌اند که ظاهرا نام کامل این کاراکتر تس اوکانر (Tess O’Connor) خواهد بود و این زن، در واقع خواهر شخصیت برایان اوکانر (Brian O’Connor) است. این اتفاق می‌تواند شدیدا روی داستان فیلم تاثیرگذار باشد و از طرفی نشان می‌دهد که سازندگان هم درست مثل خود طرفداران سری سریع و خشن، سایه برایان را حس می‌کنند که باید با یک خط داستانی متفاوت از آن استفاده شود.

با این وجود هنوز هیچ چیز درباره این موضوع مشخص نیست و نمی‌دانیم که نام شخصیت تس، آیا واقعا تس اوکانر خواهد بود یا که نه. این در حالی است که به علت فعالیت مداوم بری لارسون در فضای مجازی، انتظار می‌رود که شاهد جزئیات بیشتری در پست‌های بعدی او باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا