1%
  • 10/10

نگاهی بهتر به ظاهر ارتقایافته کاپیتان آمریکا جدید دنیای سینمایی مارول

ظاهری که یادآور استیو راجرز است!!

نگاهی بهتر به ظاهر ارتقایافته کاپیتان آمریکا جدید دنیای سینمایی مارول ۴۹ ۱۵ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
کاپیتان آمریکا جدید دنیای سینمایی مارول

آنتونی مکی (Anthony Mackie) به‌مناسبت چهارم جولای، تصویری از ظاهر ارتقایافته کاپیتان آمریکا جدید دنیای سینمایی مارول را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

یکی از فیلم‌های سینمایی استودیو مارول که مدت‌هاست در دست ساخت است و از زمان معرفیش با مشکلات زیادی روبرو بوده، فیلم Captain America: Brave New World است. علیرغم به‌تعویق افتادن اکرانش به‌خاطر اعتصابات هالیوود و تغییر کردن بخش قابل توجهی از داستان به‌خاطر واکنش‌های منفی وارده به اکران‌ آزمایشی، همچنان هیجان زیادی حول محور این فیلم وجود دارد، زیرا نه‌تنها تقابل سم با رد هالک را به تصویر می‌کشد، بلکه داستان قسمت بعدی انتقام جویان، یعنی Avengers 5 را نیز راه اندازی می‌کند.

از آنجایی که پروسه فیلمبرداری مجدد به‌تازگی پایان یافته، احتمال رونمایی از اولین تیزر تریلر (جدید یا همان نسخه سینماکان) در همایش کمیک کان سن دیگو بالاست، اما برای اینکه صبر کردن تا ۴ مرداد کمی راحت‌تر بشود، آنتونی مکی تصویری از ظاهر ارتقایافته کاپیتان آمریکا جدید دنیای سینمایی مارول را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته که طراحی آن شباهت بسیار زیادی به لباس نمادین استیو راجرز دارد.

اطلاعاتی که طی چند ماه گذشته منتشر شده، چه چیزی را در رابطه با داستان تایید می‌کند؟ هم تریلر اختصاصی نمایش داده شده در سینماکان و هم گمانه‌زنی‌هایی که توسط افشاگران منتشر شده همگی بر جنبه‌ جذابی از فیلم تمرکز دارند که هرگز بخشی از سفر کاپیتان آمریکای استیو راجرز در دنیای سینمایی مارول نبوده است. کاپیتان آمریکا همواره یک ابرسرباز گمشده در زمان بوده، اما حالا جایگزین او باید علیرغم رنگین بودن پوست و نداشتن قدرت‌های ماورایی، با تهدیدهای بزرگتر از خودش مقابله کند و به دنیا نشان بدهد که لایق نام کاپیتان آمریکا است.

جالب اینجاست که سم به‌عنوان کاپیتان آمریکا چگونه مستقیما با رئیس جمهور ایالات متحده در تماس خواهد بود، زیرا تاندربولت راس به سم دستور می‌دهد که انتقام‌ جویان را دوباره گردهم بیاورد. اگر تیم همچنان تحت نظارت دولت باشد (قرارداد سوکوویا)، این مخالف موضع استیو در فیلم جنگ داخلی خواهد بود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Captain America: Brave New World در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

49 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments