آیا نام فیلم کاپیتان آمریکا 4 تغییر خواهد کرد؟

جدال کاپیتان آمریکا و اتفاقات روز دنیا!

نام فیلم کاپیتان آمریکا 4

طبق شایعات جدیدی که منتشر شده، به نظر می‌رسد که استودیو مارول (Marvel Studios) قصد تغییر نام فیلم کاپیتان آمریکا 4 را دارد و این اثر دیگر قرار نیست با نام Captain America: New World Order اکران شود.

Captain America 4 از آثار مهم و مورد انتظار دنیای سینمایی مارول (MCU) و اولین فیلمی است که در آن سم ویلسون (Sam Wilson) با بازی آنتونی مکی (Anthony Mackie) را در قامت کاپیتان آمریکا خواهیم دید.

قبلا تائید شده که شخصیت تاندربولت راس (Thunderbolt Ross) به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده در این فیلم حضور خواهد داشت. پس از درگذشت ویلیام هرت (William Hurt) در سال گذشته به دلیل سرطان، اکنون هریسون فورد (Harrison Ford)، ستاره مجموعه فیلم‌های Star Wars و Indiana Jones این نقش را بر عهده گرفته است. همچنین تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) که در فیلم The Incredible Hulk نقش ساموئل استرنز (Samuel Sterns) ملقب به لیدر (The Leader)‌ را ایفا کرده بود، در فیلم Captain America: New World Order بازگشته تا باری دیگر این نقش را به تصویر بکشد.

اکنون شایعه جدیدی منتشر شده که از تغییر نام فیلم کاپیتان آمریکا 4 به دلیل رویدادهای سیاسی دنیای واقعی خبر می‌دهد، هر چند هنوز این خبر توسط استودیو مارول به صورت رسمی تائید نشده است. در ابتدا عده‌ای از طرفداران گمان کردند که این تصمیم به دلیل اعتصاب اخیر نویسندگان هالیوود صورت گرفته، اما منبع خبری این را رد کرد و گفت که رویدادهای سیاسی باعث این تصمیم شده است.

عبارت New World Order یا نظم نوین جهانی به رویدادهای ژئوپلیتیک مربوط به دو کشور روسیه و چین اشاره دارد و به همین دلیل استودیو مارول می‌خواهد نام فیلم کاپیتان آمریکا 4‌ را تغییر دهد. البته این اولین باری نیست که شاهد چنین تغییراتی در آثار دنیای سینمایی مارول هستیم. پیش از این گزارش شده بود که در سریال The Falcon and the Winter Soldier یک خط داستانی مربوط به شیوع ویروسی حذف شده است. همچنین بخشی از اتفاقات سریال Secret Invasion در ابتدا در کشور روسیه جریان داشت، اما پس از شروع جنگ روسیه و اوکراین، داستان این مجموعه تلویزیونی تغییر کرد.

در هر صورت فیلم Captain America 4 به کارگردانی ژولیوس اونا (Julius Onah) در تاریخ ۳ مه ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) در سالن‌های سینمای سراسر دنیا اکران خواهد شد.

2.2 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا