برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ویدیو: تریلر کامل بازی لغو شده Duke Nukem Begins پس از سال‌ها منتشر شد

نمک تازه بر زخم بسته نشده طرفداران Duke Nukem

ویدیو: تریلر کامل بازی لغو شده Duke Nukem Begins پس از سال‌ها منتشر شد ۰ ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی کپی لینک

یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین شوترهای نسل‌های پیشین سری بازی Duke Nukem بود که پس از لغو نسخه جدید آن بسیاری از طرفداران زانوی غم بغل گرفتند، ولی حال حداقل می‌توانیم تریلر این نسخه از بازی را تماشا کنیم.

طی روز گذشته تریلری تازه از عنوان لغو شده استودیو Gearbox یعنی Duke Nukem منتشر شد. این عنوان به‌دلیل مشکلات قانونی پیرامون شخصیت اصلی بازی لغو شد. گرچه توسعه و انتشار بازی Duke Nukem به‌طور کامل لغو شده، اخبار مرتبط با آن کاهش نیافته و ما هنوز طی این سال‌ها شاهد اطلاعات جدید درباره این بازی هستیم و این مرتبه تریلر کامل این بازی منتشر شده که می‌تواند قلب طرفداران این سری را به درد آورد.

تریلری که در این مطلب مشاهده می‌کنید، نگاهی به فضای کلی بازی Duke Nukem دارد. این بازی در اصل پیش از تمام نسخه‌های دیگر این سری اتفاق افتاده و به‌گونه‌ای پیش درآمد تمامی نسخه‌های منتشر شده پیشین است. نام بازی در حقیقت Duke Nukem Begins بوده و هدف آن آشنایی بیشتر ما با شخصیت Duke است که متاسفانه هیچ‌گاه نتوانستیم این عنوان را تجربه کنیم. تریلر توسعه یافته برای این بازی لغو شده توسط گرگور پونچاتس (Gregor Punchats) کارگردانی شده و نمونه‌ای کامل از تریلر یک عنوان پیش درآمد است. او پیش‌تر بخش‌هایی از این تریلر را در سال ۲۰۱۹ منتشر کرده بود، ولی این مرتبه او تصمیم به انتشار این تریلر به‌طور کامل گرفت تا بار دیگر طرفداران را به سوگواری برای بازی محبوب خود وا دارد.

پونچاتس همچنین سخنانی درباره این بازی ارائه داده که می‌توانید در ادامه آن‌ها را مطالعه کنید.

طی سال ۲۰۰۸ من همراه با تیم Janimation در شهر دالاس ایالت تکزاس کار می‌کردم که توسط استودیو گیرباکس برای ساخت انیمیشن بازی Duke Nukem Begins، داستان شروع اصل Duke Nukem استخدام شدیم.

او پیش‌تر تنها به یک دلیل بخش‌هایی از این تریلر را منتشر کرده بود. او به ساخته خود افتخار می‌کند. او در گذشته نیز اشاره داشت که امیدوار است تریلر و اطلاعات منتشر شده به قدری جلب توجه کنند که شرکت‌ها و استودیوها از نو این بازی را مورد بررسی خود قرار دهند. اینکه این اتفاق رخ دهد یا خیر در هاله‌ای از ابهام بوده و به هیچ عنوان قطعی نیست، ولی بدون شک بازگشت دوک دوست‌داشتنی بسیار جذاب خواهد بود. داستانی ریشه‌ای از شخصیتی مهم و دوست‌داشتنی می‌تواند عمق بیشتری به او بخشیده و تجربه‌های کودکی بسیاری از ما را پررنگ‌تر از پیش کند و شاید آن جذبه و قدرت را به نسل‌های جدید نیز انتقال دهد. شما چه خاطراتی از بازی‌های Duke Nukem دارید؟ آیا شما نیز با نظر پونچاتز موافق بوده و دوست دارید این بازی از نو ساخته شود؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments