#مهسا_امینی

تماشا کنید: باندل ترمیناتور Call of Duty: Warzone معرفی شد

هاستا لا ویستا!

تماشا کنید: باندل ترمیناتور Call of Duty: Warzone معرفی شد نریمان هروی ۰ ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ تریلر بازی

باندل ترمیناتور Call of Duty: Warzone معرفی شد و به زودی کراس اور این بازی با فیلم Terminator 2: Judgement Day به وقوع می‌پیوندد.

آپدیت جدیدی برای Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Vanguard و زامبی‌ها را به Rebirth Island آورده است. همچنین سلاح‌های جدیدی نیز اضافه شده ‌اند و البته این پایانی بر محتوا‌های جدید نیست و ۲ مدل ترمیناتور از فیلم بسیار محبوب Terminator 2: Judgement Day هفته دیگر در فروشگاه Call Of Duty برای خرید موجود می‌شوند.

بازی Call of Duty: Warzone مدتیست که به کراس‌اور‌ها اهمیت زیادی می‌دهد. امسال توانستیم کراس‌اور با انیمه Attack On titan را ببینیم که طی آن اسکین‌های تایتان زره‌ای و لیوای آکرمن به این بازی آمدند و پس از آن نیز شاهد ایونت گودزیلا در مقابل کینگ کونگ بودیم و این ۲ موجود غول آسا وارد وارزون شدند. باندل‌ها ترمیناتور در تاریخ ۱ آگوست (مصادف با روز ۱۰ مرداد) در بازی قرار می‌گیرند و آن‌ها شامل اسکین‌های Terminator T-800 و Terminator T-1000 خواهند بود.

باندل اول با نام Tracer Pack: Terminator T-800 Mastercraft Ultra Operator شناخته می‌شود. این باندل شامل مدل آرنولد شوارتزینگر در فیلم ترمیناتور ۲ است و همچنین یک Blueprint اسلحه به نام Neutral Processor برای اسلحه Assault Rifle هم در آن قرار دارد. همچنین با خرید این باندل ۴۹ quip و اینترکشن کاملا منحصر به فرد از آرنولد در فیلم را با افزایش سطح در بازی دریافت می‌کنید.

دومین باندل ترمیناتور Call of Duty: Warzone با نام Tracer Pack: Terminator T-1000 Ultra Operator شامل اسکین دشمن سرسخت و قدرت‌مند آرنولد در فیلم ترمیناتور ۲ یعنی ترمیناتور T-1000 می‌شود. همچنین این باندل شامل ۱۴ quip منصر به فرد و ۶۰ quip از اپراتور‌های دیگر بازی می‌شود. همچنین یک Blueprint با نام Liquid Metal برای اسلحه SMG هم در این باندل ترمیناتور Call of Duty: Warzone گنجانده شده است. با خرید این ۲ باندل هم می‌توانید یک Blueprint برای اسلحه LMG با نام Target Acquired و یک Charm با نام Endoskeleton Skull دریافت کنید.

چند روز بعد از عرضه این باندل هم یک ماد به وارزون اضافه می‌شود. ماد The Titanium Trials روی زره‌ها تمرکز می‌کند و البته هزینه خرید Loadoutها در Buy Station کم‌تر می‌شود. البته که این ماد و باندل‌ها تا زمان محدودی در این بازی قرار خواهند گرفت و در تاریخ ۳۱ آگوست (مصادف با روز ۹ شهریور) از بازی حذف می‌شوند.

بازی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون به شکل رایگان برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس سری اکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد باندل ترمیناتور Call of Duty: Warzone چیست؟ فکر می‌کنید که مدل‌ها به خوبی پیاده‌سازی شده‌اند و از موارد اضافه‌شده راضی هستید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا