تغییرات احتمالی Rebirth Island در وارزون

چه تغییراتی در نقشه و داستان Rebirth Island بازی وارزون رخ خواهد داد؟

دشمن آشنای شما در کمین نشسته است!

یکی از محبوب‌ترین نقشه‌های تمام بازی‌های بتل رویال بدون شک نقشه Rebirth Island در بازی وارزون است که طرفداران ساعت‌های بسیاری را در آن سپری کرده‌اند و حال اکتیویژن قصد دارد با گذشت بیش از یک سال از تولد این نقشه در وارزون، تغییراتی چشم گیری را وارد آن کند.

نقشه کوچک‌تر بازی Call of Duty Warzone که با نام Rebirth Island شناخته می‌شود، پس از انتشار در فصل اول بازی Call of Duty Black Ops Cold War تابدین لحظه تقریبا هیچ تغییری به خود ندیده است، حال اینگونه به نظر می‌رسد که بالاخره شاهد به روزرسانی این نقشه پس از بیش از یک سال خواهیم بود. این نقشه و همچنین مد Resurgence در وارزون طرفداران بسیار زیادی دارد و از همین رو انتظارات ما از تغییرات آینده این نقشه بسیار بالا هستند. لازم به ذکر است که احتمالا باید شاهد برخورد خط داستانی جزیره کالدرا با Rebirth Island باشیم.

تیزرهای اکتیویژن برای Rebirth Island

پیش‌تر و پس از رونمایی رسمی از محتویات فصل دوم بازی Call of Duty Vanguard، اکتیویژن تلاش کرد به شکلی کاملا زیرکانه توضیحاتی درباره آینده Rebirth Island برای ما داشته باشد. بلاگ کالآف دیوتی درباره تغییرات Rebirth Island اینگونه نوشت:

همانطور که نور روز رازهای کالدرا را برملا می‌کند، چیزهایی در پس پرده سایه‌های Rebirth Island نیز کمین کرده است. منتظر تغییرات بنیادی در جزیره زندان در به روزرسانی میان فصل باشید.

این نوشته در بلاگ Call of Duty مطلقا هیچ اطلاعات کاربردی درباره تغییرات نقشه را در اختیار ما قرار نمی‌دهد، اما اینگونه به نظر می‌رسد که داستان این نقشه کوچک‌تر به لطف گاز Nebula V که در فصل دوم بازی ونگارد معرفی شد به نقشه کالدرا پیوند بخورد. ما طی فصل دوم شاهد باز شدن سنگرهای زیر زمینی و منطقه Chemical Factory که گاز Nebula V تولید می‌کند بودیم و حال اینگونه به نظر می‌رسد که ما باید شاهد عنصری مشابه در نقشه Rebirth Island باشیم. در همین راستا، اکتیویژن عکسی از درون کارخانه‌ای منتشر کرد که شامل سیلندرهایی بزرگ می‌شد و ماده درون آن‌ها نیز شباهت بسیار زیادی با گاز Nebula V دارد. بدون شک ما نمی‌دانیم که این کارخانه بخشی جدید در جزیره خواهد بود یا تنها شاهد تغییراتی در یکی از ساختمان‌های حال حاضر هستیم.

علاوه بر آن، مد Iron Trials در تاریخ ۳ مارس، برابر با ۱۲ اسفند ماه به نقشه Rebirth Island افزوده شد و طی توضیحات مربوط به این مد ما متوجه شدیم که این Iron Trials آخرین مد مربوط به نقشه Rebirth Island بازی Call of Duty Black Ops Cold War خواهد بود. اکتیویژن طی توضیحات این مد نوشت:

گرچه این پایان Rebirth Island نخواهد بود، ولی شاید بخواهید برای آخرین بار و پیش از آنکه دشمنی آشنا بزرگ‌ترین به روزرسانی این نقشه را منتشر کند به مبارزه در آن بپردازید.

دشمن آشنای وارزون!

خوشبختانه زمانی که از تیزرهای اکتیویژن صحبت می‌کنیم، یعنی احتمال انتشار تریلر بسیار بسیار بالا است و انتظار داریم شاهد تریلری تازه برای دشمن آشنای خود باشیم که البته از ماهیت واقعی او اطلاع نداریم. ولی می‌توان گمان‌هایی درباره او داشت. اگر واقعا به پایان دوران Rebirth Island بازی CoD BOCW نزدیک باشیم، احتمال حضور استیچ (Stitch) به عنوان شخص پایان دهنده به این دوران بسیار بالا است. شاید بگویید استیچ به دست ادلر (Adler) کشته شد! بله و خیر! ما در تریلر پایانی فصل ششم بازی کلد وار، شاهد اسلحه کشیدن ادلر روی سر استیچ بودیم و پس از آن و همزمان با شلیک گلوله، صفحه سیاه شد و ما این موضوع را به خوبی می‌دانیم که اگر لحظه مرگ شخصیت منفی داستان را با چشم‌های خود ندیده‌اید، نباید به مرگ او اعتقاد داشته باشید.

در کنار این موضوع، استیچ جملات فوق العاده سنگینی برای ادلر دارد و اشاره می‌کند که نقشه پخش اعداد با موفقیت انجام شده و او دنیا را تغییر داده است، با این حال ما هیچ خبری از تغییراتی که استیچ به آن‌ها اشاره می‌کند نداریم! ما گمان داریم که داستان جدید نقشه Rebirth Island ما را با این تغییرات آشنا کرده و باید منتظر اتفاقاتی ناشی از بازی کلد وار، با رنگ و بوی ونگارد و گاز Nebula V باشیم.

البته نباید غافل شد که ممکن است داستان جدید جزیره هیچ ربطی به استیچ و بازی Cold War نداشته باشد. پس از ترکیب سه بازی اخیر سری بازی Call of Duty، داستان این بازی بسیار پیچیده شده و ما با یک دنیای مشترک و در عین حال جدا سر و کار داریم. در حال حاضر کاپیتان بوچر از از بازی Vanguard در دهه ۱۹۸۰ میلادی زنده بوده و داستان‌هایی از جنگ جهانی دوم و کالدرا را برای میسون، وودز و هادسون از بازی Cold War تعریف می‌کند. حدس دیگر ما این است که نقشه جدید برخی از شخصیت‌های سری بازی Modern Warfare را نیز وارد این داستان پیچیده خواهد کرد. هیچ کدام از ما نمی‌دانیم چگونه شخصیت‌های دوران مدرن با دنیای جنگ جهانی دوم ترکیب خواهند شد، ولی در حال حاضر همه چیز در سری بازی Call of Duty امکان پذیر است.

اکتیویژن چندی پیش دنباله بازی Call of Duty Modern Warfare منتشر شده در سال ۲۰۱۹ را معرفی کرد، پس احتمال استفاده اکتیویژن از داستان جدید نقشه جزیره در بازی وارزون برای انتشار داستان یا اطلاعاتی تازه برای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 (این نام هنوز برای دنباله بازی CoD: MW تایید نشده است) بسیار بالاست و ممکن است دشمن آشنای ما یکی از شخصیت‌های منفی سری بازی مدرن وارفر باشد!

داستان بازی Call of Duty Modern Warfare در بخش‌های آنلاین چند نفره، وارزون و Spec Ops ادامه پیدا کرد و ما شاهد جمع آوری تیم Task Force 141 توسط کاپیتان پرایس دوست داشتنی برای مبارزه با دشمنان وردانسک یعنی ویکتور زاخائف و خالد الاسد بودیم. پایان وارزون در بازی مدرن وارفر، با کشته شدن ویکتور زاخائف توسط کاپیتان پرایس همراه بود، ولی ما هیچ اطلاعاتی درباره خالد الاسد دریافت نکردیم، پس ممکن است دشمن جدید جزیره خالد الاسد باشد!

در حال حاضر هیچ اطلاعات دقیقی درباره بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در دست نیست، با این حال بسیاری عقیده دارند که دشمنان ما کارتل‌های مواد مخدر کلمبیایی خواهند بود. حتی اگر این شایعات به حقیقت بپیوندند، ما مطلع نیستیم که کارتل‌های مواد مخدر چگونه در داستان‌های پیشین سری بازی کالآف دیوتی وارزون ورود خواهند کرد.

تاریخ انتشار تغییرات نقشه Rebirth Island

بدون شک باید منتظر انتشار اطلاعات جدید درباره دشمن آشنای خود باشیم. همانطور که در ابتدا نوشته شد، ما شاهد نقشه و داستان جدید جزیره در میانه فصل دوم بازی ونگارد خواهیم بود که در اواخر ماه مارس (اواسط فروردین ماه سال ۱۴۰۱) اتفاق خواهد افتاد. ما طی نقشه فصل دوم بازی Call of Duty Vanguard شاهد حالتی با نام Rebirth Reinforced بودیم که به نظر نام جدید نقشه جزیره یا رویدادی خاص مانند همه رویدادهای وارزون خواهد بود. با توجه به اندک عکس‌های منتشر شده از نقشه جدید Rebirth Island، به نظر ما شاهد تغییر این نقشه به طور کامل نخواهیم بود، با این حال اینگونه به نظر می‌رسد که تغییرات چشم گیری در راه هستند.

لازم به ذکر است که به تازگی یک ایستراگ به نقشه کالدرا افزوده شده و نوید حضور احتمالی یک کشتی جنگی را به ما می‌دهد. به طور کلی وارزون قرار است شاهد اتفاقات بسیاری در آینده نه چندان دور باشد و باید دید این رویدادها می‌توانند کاربران را راضی کنند یا خیر! نظر شما چیست؟ شما آینده نقشه Rebirth Island را چگونه می‌بینید؟ دوست دارید چه تغییراتی در این نقشه اعمال شوند؟ منتظر نظرات شما هستیم

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا