تماشا کنید: نقشه وردانسک Call of Duty: Warzone با خاک یکسان شد!

گمانه‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شدند

تماشا کنید: نقشه وردانسک Call of Duty: Warzone با خاک یکسان شد! سورنا رضایی ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

همان‌طور که گروهی از کاربران فضای مجازی پیش‌بینی کرده بودند، نقشه وردانسک Call of Duty: Warzone در اثر انفجار هسته‌ای با خاک یکسان شد.

تام هندرسون (Tom Henderson)، یکی از افشاگرهای قابل‌اعتماد و مشهور صنعت ویدیو محسوب می‌شود. او چند وقت پیش با انتشار یک توییت مدعی شد نقشه جدید Call of Duty: Warzone در آینده نزدیک از راه می‌رسد. هندرسون در توییت خود وارد جزئیات نشد و اطلاعاتی را پیرامون نقشه جدید به اشتراک نگذاشت اما تاکید داشت نقشه جدید و قدیمی قرار نیست به صورت موازی در دسترس باشند. به بیان دیگر، نقشه جدید که منتشر شود، نقشه قدیمی به صورت کامل از دسترس خارج خواهد شد. هر چند، ممکن است گاهی اوقات به صورت موقت برگردد.

پیش از اینکه تام هندرسون توییتش را با محوریت نقشه وردانسک Call of Duty: Warzone و حذف شدنش به اشتراک بگذارد، شایعه‌هایی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه زامبی‌ها طی هفته‌های آتی به نسخه رایگان کال آو دیوتی خواهند آمد. کاربران فضای مجازی با کنار هم قرار دادن اطلاعات لو رفته و توییت هندرسون به این نتیجه رسیدند که زامبی‌ها پس از ورود به جزیره کنترلش را در دست گرفته و چاره‌ای برای شخصیت‌های بازی نمی‌گذارند. بدین ترتیب، آن‌ها مجبور می‌شوند از کلاهک هسته‌ای برای پاکسازی تهدید استفاده کنند.

مطابق پیش‌بینی‌ها، نقشه وردانسک Call of Duty: Warzone در اثر انفجار هسته‌ای با خاک یکسان شد. اکتیویژن چندی پیش مد جدیدی را به بازی بتل رویال خود اضافه کرد که با The Destruction of Verdansk Part One نامگذاری شده است. کاربر با شرکت در این مد شاتگان Jak-12، جعبه مهمات و یک ماسک دریافت کرده و وظیفه می‌یابد زامبی‌ها را کشته و برای بقا تلاش کند. کاربری که بمیرد، در قالب زامبی به رقابت بازگشته و باید کاربرانی که همچنان انسان هستند را بکشد. مهم نیست کاربر در پایان رقابت کنترل انسان یا زامبی را در دست داشته باشد، در هر دو صورت ویدیویی به نمایش درآمده و نابودی وردانسک را به تصویر می‌کشد.

پس از اینکه نقشه وردانسک از بین رفت، پلی‌لیست کال آو دیوتی وارزون تغییر کرد و در حال حاضر کاربران می‌توانند در مدهایی شرکت کنند که در جزیره Rebirth رخ می‌دهند. مدهای مزبور شامل Rebirth Mini Royale Duos ،Rebirth Resurgence Quads و Rebirth King Slayer می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، مدها برای چند ساعت در دسترس بوده و پس از آن نوبت به شروع رقابت‌های فصل سوم می‌رسد. طبق گمانه‌زنی‌ها، نقشه جدید همزمان با فصل جدید در دسترس قرار می‌گیرد. این نقشه، احتمالا نسخه‌ی قدیمی وردانسک خواهد بود که به دهه ۸۰ میلادی تعلق دارد.

طبق بیانیه‌ای که در وب سایت رسمی کال آو دیوتی قرار گرفته، آپدیت جدید Call of Duty: Warzone روی تمامی پلتفرم‌هاحدودا ۲۵ گیگابایت حجم دارد. حجم آپدیت برای دارندگان Call of Duty: Black Ops Cold War بسیار کمتر بوده و بسته به پلتفرمشان بین ۸ الی ۱۳ گیگابایت خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا