بازی Call of Duty: Warzone Caldera به‌زودی از دسترس خارج می‌شود

خداحافظی با وارزون

بازی Call of Duty: Warzone Caldera

بر اساس بیانیه اخیر شرکت اکتیویژن، بازی Call of Duty: Warzone Caldera اواخر تابستان پیش‌رو برای همیشه از دسترس خارج می‌‎شود.

موفقیت بازی بتل رویال کالاف دیوتی یعنی وارزون را نمی‌توان انکار کرد؛ اثری که در زمان اوج محبوبیت عناوین بتل رویال به طور رایگان روانه بازار شد و با وجود گذشت چند سال از عرضه آن، کماکان روزانه ده‌ها میلیون‌ها بازیکن را به خود سرگرم می‌کند. با این حال، خبر ناراحت‌کننده برای هواداران وارزون این است که سرورهای بازی به‌زودی و برای همیشه خاموش می‌شوند.

شرکت اکتیویژن به تازگی در پیامی اعلام کرد که به منظور تمرکز بیشتر روی محتوای بازی‌های جدید کالاف دیوتی، تصمیم گرفته تا پشتیبانی از اولین بازی وارزون یعنی Call of Duty: Warzone Caldera را خاتمه دهد. بدین ترتیب، این عنوان از روز ۲۱ سپتامبر سال جاری (۳۰ شهریور ماه) برای همیشه از دسترس خارج می‌شود.

این بدان معنا است که بعد از تاریخ مزبور، سرورهای آنلاین، بخش پیشرفت‌ها و همچنین موجودی بازیکن‌ها در بازی در دسترس نخواهد بود. البته، گفته شده که تمامی بازیکن‌ها همچنان می‌توانند به محتوای خریداری شده در بازی‌های کالاف دیوتی مدرن وارفر (نسخه ۲۰۱۹)، کالاف دیوتی ونگارد و همچنین بلک اپس کلد وارد دسترسی داشته باشند.

این اقدام اکتیویژن تا به امروز با بازخوردهای منفی بسیار زیادی از سوی هوادارها روبه‌رو شده است. بسیاری از بازیکن‌ها از عملکرد وارزون 2 به خصوص نقشه‌های آن راضی نیستند و کماکان به تجربه بازی نخست وارزون می‌پردازند. با این وجود، گویا زمان کوچ اجباری به بازی جدید فرا رسیده است.

بهتر است بدانید که بازی کالاف دیوتی وارزون 2 در حال حاضر به صورت رایگان برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. فصل چهارم این عنوان به تازگی شروع شده که شامل اپراتور، سلاح، وسیله نقلیه و نقشه جدید می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا