تریلر زمان عرضه Warzone 2.0 منتشر شد + جزئیاتی از حالت DMZ

جنگی که تازه شروع شده..

شب گذشته بالاخره تریلر زمان عرضه Warzone 2.0 منتشر شد تا دو روز قبل از انتشار آن، شاهد نیم نگاهی به نقشه Al Mazrah و حالت DMZ باشیم.

عنوان Call of Duty: Warzone حدود سه سال پیش موفق شد تا با زدن رکورد تعداد کاربر، ثابت کند که اکتیویژن (Activision) و استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) موفقیت بزرگی را در جلب نظر کاربران به دست آورده‌اند. با این وجود Warzone هم بدون مشکل نبود و انواع باگ‌های مختلف و وجود چیت‌های متنوع، باعث شده بودند تا بازیکنان نتوانند از آن رضایت کامل را داشته باشند. اما در هر صورت، نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت که تاثیر این عنوان روی پیشرفت ویدیوگیم تا چه حد بالا بوده و عملا هیچ بازی دیگری نتوانسته است تا با تمرکز روی جنگ واقع‌گرایانه، چنین تجربه بتل رویالی را در اختیار کاربران قرار دهد؛ عنوانی که حال نسخه پیشرفته‌تر آن با نام Call of Duty: Warzone 2.0 منتشر خواهد شد.

تریلر زمان عرضه Warzone 2.0

نام بازی Call of Duty: Warzone 2.0 حدودا از سال پیش طبق برخی شایعات به گوش طرفداران رسید و وقتی متوجه شدیم که عنوان بعدی در سری Modern Warfare II خواهد بود، این موضوع به یقین تبدیل شد.

در حقیقت سازندگان سعی داشتند تا این بازی را هنگام رونمایی از MW 2 معرفی کنند، اما درست به مانند بازی Call of Duty: Warzone Mobile اطلاعاتی از آن لو رفت و منتشر شد. با این وجود، در رویداد رسمی Call of Duty Next توانستیم گیم پلی این بازی را به صورت کامل‌تر مشاهده کنیم و تفاوت‌های آن را با نسخه قبلی Warzone مقایسه کنیم. گرافیک بیشتر، پویایی بیشتر گیم پلی و همچنین سیستم‌های متفاوت برای ارتقا و یپشرفت تجهیزات، همه از ویژگی‌ها و برتری‌های این بازی هستند؛ اما شاید بیشتر از همه این موارد، چیزی که مد نظر طرفداران بوده، نقشه Al Mazrah باشد.

در واقع این مپ جدید به گفته سازندگان و طبق تصاویر منتشر شده، از تمامی نقشه‌های بتل رویال در سری Call of Duty بزرگ‌تر است. همچنین از آنجا که نقشه قدیمی وردانسک (Verdansk) مورد تایید بسیاری از طرفداران نسخه قبلی Warzone واقع شده بود، بخش‌هایی از این نقشه هم شباهت‌هایی را از نظر ساختاری با آن دارد. به علاوه، در این نقشه جدای از حالت عادی بتل رویال، بخش فوق‌العاده مورد انتظار DMZ نیز وجود دارد که به جای تلاش برای کشتن سایر بازیکنان به جهت پیروز شدن، در آن باید ماموریت خاصی را انجام دهید. این در حالی است که هنوز جزئیات کاملی از آن منتشر نشده و به همین دلیل نیز بسیاری از طرفداران آن را شبیه به بازی Escape From Tarkov می‌دانند.

جالب است بدانید که گرچه حالت DMZ قاعدتا دارای حالت‌های تیراندازی واقع‌گرایانه‌تر و همچنین سیستم ترمیم سلامتی خودکار نخواهد بود، اما ماموریت‌های آن نیز برای خروج از منطقه باید با EFT فرق داشته باشند. برای مثال، در تریلر زمان عرضه Warzone 2.0 می‌بینیم که ظاهرا بازیکنان فردی را همراه با خود حمل می‌کنند که گروگان بوده و نجات پیدا کرده است. با این حال مشخص نیست که آیا نجات گروگان یا کشتن فردی خاص در بازی، تنها ماموریت‌های آن خواهند بود یا که نه.

بازی Call of Duty: Warzone 2 برای عرضه در تاریخ ۲۵ آبان (۱۶ نوامبر) در نظر گرفته شده و می‌توانید آن را با کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس و ایکس باکس وان تجربه کنید. همچنین در نظر داشته باشید که نسخه پلتفرم رایانه شخصی این بازی توسط هر دو استور استیم و بتل نت قابل دریافت خواهد بود.

عنوان وارزون ۲ را می‌توانید هم‌اکنون از استورهای کنسول یا پلتفرم رایانه شخصی خود دانلود کرده و تا زمان عرضه برای اجرای آن منتظر بمانید. حجم نهایی نسخه کنسولی این عنوان چیزی حدود ۹۰ گیگابایت و برای پلتفرم رایانه شخصی بیش از ۱۰۰ گیگابایت خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا