برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بهترین سلاح بازی Warzone 2 برای جراجی مغز دشمنان از راه دور + Loadout

سنگین، اما مؤثر

بهترین سلاح بازی Warzone 2 برای جراجی مغز دشمنان از راه دور + Loadout ۰ ۰۹ آذر ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
بهترین سلاح بازی Call of Duty: Warzone 2

به دنبال بهترین سلاح بازی Warzone 2 هستید؟ پس احتمالا بهتر است از چند بازیکن حرفه‌ای و سطح بالا در این عنوان جدید از Call of Duty کمک بگیریم!

در بازی‌های سری Call of Duty (یا هر عنوان شوتر دیگری) معمولا تعداد خاصی اسلحه در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد تا با استفاده از آن‌ها، هوش مصنوعی حاضر در بخش‌های داستانی و Arcade را سلاخی کنند. با این وجود،‌ وقتی که صحبت از بخش چند نفره در میان باشد، دیگر قرار نیست تا شاهد NPC هایی باشید که به در و دیوار نگاه می‌کنند و به راحتی با چند تیر کشته می‌شوند،؛ بلکه اینبار نفر رو به روی شما یک بازیکن دیگر خواهد بود که شاید درست به اندازه شما به فکر پیروزی در بازی باشد.

در این حالت شما باید روی چند گزینه برای اثبات برتری خود کار کنید؛ اول اینکه باید سعی کنید تا روی دقت تیراندازی به خوبی تمرین کرده و با کنترلر یا موس، هدف‌گیری خوبی داشته باشید. سپس تکان خوردن یا همان Movement نقش کلیدی را در بازی شما ایفا خواهد کرد. اما شاید مهم‌ترین نکته‌ای که برای این بخش وجود دارد و می‌تواند فوق‌العاده روی بازی تاثیرگذار باشد، داشتن اسلحه درست حسابی خواهد بود!

بدین ترتیب شما باید همیشه سعی کنید تا ابزار مناسبی را برای کشتن دشمن بردارید و اجازه ندهید تا طرف مقابل، صرفا به علت اینکه سلاح شما خوب نیست، به راحتی و با چند تیر شما را شکست بدهد. این در حالی است که پیدا کردن بهترین سلاح موجود در بازی در عنوانی مانند Call of Duty: Warzone 2 اصلا کار راحتی نیست و به همین دلیل نیز در این مطلب، یک سلاح خوب برای فواصل دور را به گفته حرفه‌ای‌های این بازی به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین سلاح بازی Call of Duty: Warzone 2 به گفته حرفه‌ای‌ها

هنوز یک ماه از عرضه بازی Call of Duty: Warzone 2.0 نگذشته و همچنان بازیکنان به دنبال قوی‌ترین اسلحه موجود در آن می‌گردند. به هر حال در بازی‌های آنلاین همیشه متا بر سلیقه پیروز می‌شود و این موضوع بر کسانی که دوست دارند تا در بتل رویال جدید کالاف دیوتی برنده باشند، اصلا پوشیده نیست. با این وجود، باید بدانید که ظاهرا متا در عنوان وارزون 2 کمی جالب‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کردیم و اینبار، شما تقریبا با اکثر اسلحه موجود در بازی می‌توانید دشمنان را زمین‌گیر کنید. اما باز هم در این بین، سلاح خاصی برای برد دور وجود دارد که می‌توانید از آن، برای سلاخی دشمنان خود استفاده کنید.

بازیکنی با نام کاربری WhosImmortal که ظاهرا در Warzone تمامی سلاح مختلف را با تمامی اتچمنت‌ها امتحان کرده است، اخیرا اعلام کرده که از بین اسلحه موجود در این عنوان، یک مورد وجود دارد که دشمنان را در برد دور تکه تکه می‌کند! او اظهار کرده که سلاح‌های TAQ-56، Victus XMR، RPK و Kastov 762 همگی گزینه‌های بسیار مناسبی برای مبارزه از راه دور هستند، اما حقیقت امر اینجاست که هیچکدام از این موارد با سلاح سنگین RAAL MG قابل مقایسه نخواهند بود.

اتچمنت‌های لازم برای سلاح RAAL MG:

  • Muzzle: Nilsound 90
  • Barrel: 26.5″ Demo Field Pro Barrel
  • Optic: Schlager 3.4x
  • Underbarrel: XRK Dune Grip
  • Ammunition: .338 Mag High Velocity

دو اتچمنت مازل Nilsound 90 muzzle و برل 26.5″ Demo Field Pro Barrel روی این سلاح دقیقا برای گرفتن لرزش و همچنین اضافه کردن برد مؤثر اضافه شده‌اند تا بتوانید دشمنان در فواصل دور را با بیشترین دقت هدف قرار دهید. سپس برای دیدن این افراد، نیاز به دوربین Schlager 3.4x خواهید داشت که نه تا حدی زوم می‌کند که دقت را از دست بدهید، نه آنقدر ضعیف است که دشمن را برای شما به یک نقطه ریز و سخت برای زدن تبدیل کند. همچنین آندربرل این سلاح از نوع XRK Dune Grip انتخاب شده تا دقت به بیشترین حد برسد، در حالی که خشاب .338 Mag High Velocity ضمن اضافه کردن میزان آسیب‌رسانی، برد تیرهایی که شلیک می‌شوند را هم بیشتر خواهد کرد.

در واقع کافیست تا یکبار این سلاح را امتحان کنید تا به راحتی قادر باشید تا دشمنان را در هر فاصله‌ای از متوسط تا دور زمین‌گیر کنید. همچنین در نظر داشته باشید که شلیک سه یا دو گلوله به سر (با توجه به فاصله) با RAAL MG مغز دشمن را جراحی کرده و نشان می‌دهد که چرا در حال حاضر، بهترین سلاح بازی Warzone 2 برای برد دور، همین گزینه است.

دقت کنید که برای باز کردن تمامی اتچمنت‌های لازم برای این سلاح، نیاز است تا در بخش چند نفره Modern Warfare II آن را انتخاب کرده و سطحی که دارد را ارتقا دهید. همچنین سیستم جدید ارتقا سلاح در بازی ممکن است شما را وادار به استفاده برخی اسلحه دیگر، برای باز کردن برخی اتچمنت‌ها کند. در نتیجه، بد نیست یک روز خود را وقف باز کردن تمامی متعلقات این سلاح کرده و آن را برای استفاده با اتچمنت‌های بالا،‌ در Loadout خود قرار دهید. همچنین در نظر داشته باشید که اگر بازی Modern Warfare II را خریداری نکرده و به بخش چند نفره دسترسی ندارید، حالت DMZ بهترین گزینه برای ارتقا سلاح و گرفتن XP بیشتر خواهد بود.

بازی Call of Duty: Warzone 2.0 در حال حاضر برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments