یکی از مراحل بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 از واقعیت جلوتر است!

ندای واقعیت! (+ وظیفه)

اخیرا یکی از کاربران با ضبط یک کلیپ کوتاه از آمستردام نشان داده که گرافیک یکی از مراحل بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 چقدر به واقعیت نزدیک است!

پیشرفت تکنولوژی طی دهه گذشته به شدت در بهبود سخت‌افزارهای اجرای بازی‌های ویدیویی و همچنین موتورهای گرافیکی طراحی آن‌ها کمک کرده و به همین واسطه نیز رفته رفته شاهد عرضه عناوینی هستیم که بیش از پیش به واقعیت شبیه هستند. در واقع بازی‌های ویدیویی طی سالیان گذشته پیشرفت چشمگیری را در این زمینه داشته‌اند و با عرضه کنسول‌های نسل نهمی، حال سازندگان می‌توانند با آزادی بیشتری روی طراحی و کیفیت گرافیک آن‌ها کار کنند؛‌ موردی که به طرز شگفت‌انگیزی در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 رعایت شده است!

در سال ۲۰۱۹ هم هنگامی که بازی Call of Duty: Modern Warfare به تازگی عرضه شده بود، بازیکنان در کنسول‌های نسل هشتمی و پلتفرم رایانه شخصی به شدت از آن استقبال کردند و حتی برخی از مراحل آن را فوق‌العاده واقع‌گرایانه دانستند. موتور تازه‌ای که استویدو اینفینتی وارد (Infinity Ward) از آن برای ساخت بازی جدید خود استفاده کرده بود، باعث شد تا راه پیشرفت برای این سری به سطح تازه‌ای برسد و همانطور که امروه می‌توان دید، عنوان Modern Warfare 2 حجت را بر کیفیت گیم پلی و گرافیک تمام کرده است.

در واقع این بازی حدود ۳ سال است که در دست ساخت قرار داشته و هنگامی که استودیو تری‌آرک (Treyarch) و اسلج همر گیمز (Sledgehammer Games) روی دو عنوان Black Ops Cold War و Vanguard کار می‌کردند، همزمان روی توسعه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 نیز تمرکز داشته و به استودیو بزرگ اینفینیتی وارد کمک می‌کرده‌اند. به همین دلیل نیز حال که نسخه Early Access از بخش داستانی این عنوان عرضه شده، همه طرفداران از تجربه آن راضی بوده‌اند و نظرهای مثبت بسیاری را درباره آن می‌توان در فضای مجازی مشاهده کرد.

در واقع این موضوع توسط یکی از طرفداران در یکی از مراحل بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 با تحقیق بیشتری همراه شده و این فرد خود به صورت میدانی وارد عمل شده است! بدین ترتیب او به آمستردام رفته و از منطقه یکی از مراحل بازی فیلمبرداری کرده و آن را با نسخه دیجیتالی مقایسه کرده است؛ نتیجه مقایسه واقعا حیرت‌انگیز است!

ویدیو ضبط شده از شهر آمستردام در واقعیت

شهر آمستردام در یکی از مراحل بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

همانطور که مشاهده می‌کنید، سطح کیفیت بازی از نظر گرافیکی به حدی بالاست که شاید اگر تیتر «بازی» را برای آن نمی‌زدیم، باور نمی‌کردید که این هم یک مرحله از عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 باشد!

عنوان Modern Warfare 2 در حال حاضر برای دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی برای خرید در دسترس قرار دارد و می‌توانید بخش داستانی آن را تجربه کنید. حالت چند نفره مولتی پلیر و همچنین Spec Ops آن برای عرضه در تاریخ ۶ آبان (۲۸ اکتبر) در نظر گرفته شده است. همچنین به زودی منتظر انتشار عنوان رایگان Warzone 2.0 هم باشید که در فاصله حدود دو هفته پس از عرضه MW2 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت!

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا