تریلر گیم پلی Call of Duty: Modern Warfare 3 با محوریت ماموریت‌های بازی

نگاهی به ماموریت‌های Open Combat

تریلر گیم پلی Call of Duty: Modern Warfare 3 با محوریت ماموریت‌های بازی عرفان بدری ۱ ۰۴ شهریور ۱۴۰۲ تریلر بازی

به تازگی تریلر گیم پلی Call of Duty: Modern Warfare 3 توسط شرکت اکتیویژن (Activision) منتشر شده که در آن شاهد نمایش ماموریت‌های Open Combat این بازی مورد انتظار هستیم.

جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Call of Duty یعنی Modern Warfare 3 در جریان شب افتتاحیه رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ حضور داشت و در آن شرکت اکتیویژن یک تریلر گسترده و هیجان‌انگیز را از گیم‌پلی آن به نمایش گذاشت. در حالی که در آن تریلر شاهد یک ماموریت خطی از کمپین داستان این عنوان بودیم، Call of Duty: Modern Warfare 3 قرار است شامل ماموریت‌های Open Combat نیز شود که از روند خطی خارج می‌شوند و به بازیکنان آزادی عمل بیشتری را در انجام هدف می‌دهند.

حالا استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) اخیرا یک تریلر گیم پلی Call of Duty: Modern Warfare 3 جدید را منتشر کرده که در آن شاهد نمایش ماموریت‌های Open Combat و گزینه‌ها و ویژگی‌هایی که در اختیار بازیکنان می‌گذارند، هستیم. شما در بالا می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید.

ماموریت‌های Open Combat بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در نقشه‌هایی بزرگ و در هم‌تنیده با ماموریت‌های کمپین اصلی رخ می‌دهند و شما در آن امکان تغییر تاکتیک‌های خود در اواسط ماموریت را خواهید داشت، البته دشمنان نیز با این تغییرات سازگار خواهند شد تا بتوانند چالش هایی را برای شما ایجاد کنند. شما می‌توانید انتخاب کنید با اکشن و تیراندازی جلو بروید، بدون سر و صدا و با مخفی‌کاری ماموریت را پیش ببرید یا این که همه دشمنان را چاقو از بین ببرید. حتی وسایل نقلیه نیز در این ماموریت‌ها وجود دارند. در مجموع این ماموریت‌ها برای این طراحی شده‌اند تا ارزش تکرار بازی بالاتر رفته و بازیکنان رویکردهای مختلف را امتحان کنند و خود را به چالش بکشند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۹ آبان ۱۴۰۲) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه خواهد شد.

4.8 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا