آنتی چیت جدید وارزون 2 شامل بهبودهای گسترده‌ای خواهد بود

به روزرسانی آنتی چیت Ricochet

آنتی چیت جدید وارزون 2 شامل بهبودهای گسترده‌ای خواهد بود کیانوش جیریائی ۰ ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ بازی | گیم
آنتی چیت جدید وارزون 2 شامل بهبودهای گسترده‌ای خواهد بود

استودیوی اکتیویژن (Activision) به روزرسانی‌های متعددی را برای آنتی چیت جدید بازی وارزون 2 و Modern Warfare 2 در فصل سوم در نظر دارد.

استودیوی اکتیویژن جزییات به روزرسانی آنتی چیت جدید بازی وارزون 2 و Call of Duty: Modern Warfare 2 را در فصل سوم اعلام کرد. به روزرسانی‌های آنتی چیت Ricochet در فصل سوم برای ارائه‌ی تجربه‌ی منصفانه‌تر، بهبودهای متعددی را در زمینه جلوگیری از متقلبان و شناسایی ابزارهای شخص سوم اعمال می‌کند.

فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 از تاریخ 12 آوریل (23 فروردین) اغاز می‌شود. استودیوی اکتیویژن چندی پیش تایید کرد که اسلحه تک تیرانداز محبوب Intervention در فصل سوم به بازی برمی‌گردد. همچنین دو شخصیت محبوب بازی Modern Warfare 2 پس از مدت‌ها انتظار در این فصل روبروی هم قرار می‌گیرند. در این فصل علاوه بر بهبودها و ایجاد تعادل بیشتر در گیم پلی، بسیاری از باگ‌های گزارش شده از سوی بازیکنان هم برطرف می‌شود. همچنین آنتی چیت جدید بازی وارزون 2 دستخوش تغییرات متعددی در فصل سوم خواهد بود.

به تازگی پست بلاگ کالاف دیوتی، جزئیات مهمی را از به‌روزرسانی آنتی چیت جدید بازی وارزون 2 به اشتراک گذاشت. این آنتی چیت تمام بازیکنان متقلب را بن، و حساب‌های بن شده از لیست 150 رتبه برتر حذف می‌کند. همچنین رتبه‌ی مهارت بازیکنانی که از هم‌تیمی شدن با متقلبان سود برده‌اند دوباره تنظیم می‌شود. به علاوه یک ابزار جدید به منظور “بررسی بازپخش” در فصل سوم و فصل‌های آینده‌ی در بازی قرار می‌گیرد که داده‌های ذخیره شده‌ی بازی را برای فرآیند بررسی در اختیار تیم Ricochet می‌دهد. این ابزار به تیم آنتی چیت اجازه می‌دهد تا رفتار متقلبان را در حالت چندنفره‌ی بازی‌های Modern Warfare 2 و وارزون 2 مطالعه و بررسی کنند.

ویژگی‌های جدید آنتی چیت بازی وارزون 2

علاوه بر اضافه شدن قابلیت “بررسی بازپخش”، امکان شناسایی ابزارهای سوم شخص هم به فصل سوم بازی Modern Warfare 2 و وارزون 2 اضافه می‌شود. تیم Ricochet در طول فصل دوم، مشغول توسعه و تست سیستم شناسایی ابزارهای شخص سوم بود و حالا این سیستم بالاخره به آنتی چیت جدید بازی وارزون 2 اضافه می‌شود. بازیکنانی که از ابزارهای شخص سوم برا دستکاری بازی استفاده کنند، با اخطار از سوی بازی مواجه خواهند شد. در صورت ادامه‌ی استفاده از این ابزارها، تنبیه‌های درون بازی، تعلیق حساب کاربری، و بن حساب کاربری برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود.

هم اکنون تنبیه‌های درون بازی شامل Cloaking، Disarm، و Damage Shield است. در صورت شناسایی متقلبان در حین انجام بازی، این تنبیه‌ها روی آن‌ها اعمال می‌شود. Cloaking تمام بازیکنان سالم را از دید فرد متقلب مخفی می‌کند، در حالی که سایر بازیکنان می‌توانند او را ببیند و بکشند. Disarm همه‌ی اسلحه‌ها و ابزارهای متقلبان را در حین انجام بازی از آن‌ها می‌گیرد. و در نهایت Damage Shield به افراد متقلب اجازه نمی‌دهد تا هیچ‌گونه آسیبی را به سایر بازیکنان وارد کنند. تنبیه‌های این چنینی بیشتری در فصل سوم در انتظار افراد متقلب خواهد بود.

اگر چه معیارهای آنتی چیت در گذشته برای برخی بازیکنان Call of Duty سنگین به نظر می‌رسید، اما با گذر زمان این معیارها به شدت بهبود یافتند. سیستم آنتی چیت جدید بازی وارزون 2 و Modern Warfare 2 به شدت در شناسایی متقلبان کاربردی واقع خواهد شد و کمک می‌کند تا همه‌ی بازیکنان در شرایط یکسان روبروی هم قرار بگیرند. هرچه تعداد متقلبان کمتر باشد، بازیکنان بیشتری می‌توانند از محتوای فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 لذت ببرند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و وارزون 2 هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، و ایکس باکس سریز X/S در دسترس است. فصل سوم این بازی از تاریخ 23 فروردین آغاز می‌شود. فراموش نکنید که حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا