چگونه از برخورد با هکرها در بازی Modern Warfare 2 جلوگیری کنیم؟

چیترها همچنان پابرجا هستند!

چگونه از برخورد با هکرها در بازی Modern Warfare 2 جلوگیری کنیم؟ نریمان هروی ۰ ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
هکرها در بازی Modern Warfare 2

یک بازیکن حرفه‌ای، راهکار جالبی ارائه داده تا شما بتوانید از برخورد با هکرها در بازی Modern Warfare 2 جلوگیری کنید.

یکی از بازیکنان حرفه‌ای این بازی، راهی برای ترک لابی‌هایی با حضور هکرها در بازی Modern Warfare 2 پیشنهاد داده است. با شروع حالت Ranked بسیاری از بازیکنان با چیتر‌ها در یک بازی قرار می‌گیرند و همین موضوع نیز باعث ایجاد مشکلاتی برای آنان شده است.

با انتشار فصل دوم بازی Modern Warfare 2 در تاریخ ۱۵ فوریه، بازیکنان بالاخره با محتوای به شدت پر و پیمانی در بخش چندنفره رو به رو شدند. در کنار اضافه شدن مپ‌های جدید، حالت Ranked نیز به این بازی اضافه شده و بازیکنان می‌توانند مهارت خود را در این بخش به رخ دیگران بکشند. البته که با معرفی این بخش، بازیکنان باید راه خود را از بین هکرهای زیادی باز کنند تا به رنک ۵۰ برسند.

یک بازیکن حرفه‌ای بازی Modern Warfare 2 به نام گابریل همشاو راهی برای فرار از لابی‌هایی که هکر‌ها در آن حضور دارند را ارائه داده است. وقتی که لابی پر می‌شود و اگر شما متوجه یک هکر در این لابی شوید، می‌توانید وارد منوی چنل شده، منوی ستینگ را پیدا کرده و در نهایت این لابی را ترک کنید. انجام این عمل در حالت Ranked بدون هیچ مجازاتی است و به راجتی می‌توانید از هکرهای شناحته‌شده دوری کنید. البته که این عمل را باید زمانی انجام دهید که لابی به شکل کامل پر شده است و باید در شناسایی هکرها بسیار سریع باشید.

اکتیویژن همچنان روی ادامه کار روی فصل دوم Modern Warfare 2 است و این آپدیت قرار است هفته دیگر منتشر شود. بسیاری از بازیکنان همچنان از عدم توجه کافی این سازنده نسبت به موضوع هکرها و تقلب در بازی می‌نالند. با وجود این که سیستم ضد تقلب اکتیویژن به نام RICOCHET یکی از پر سر و صدا‌ترین سیستم‌های ضد چیت است، اما هنوز هم نتوانسته به خوبی جلوی هکرها را در بازی Modern Warfare 2 بگیرد و باید صبر کنیم تا ببینیم که اکتیویژن در نهایت چه حرکت بزرگی را در این زمینه انجام می‌دهد.

بسیاری از بازیکنان با اضافه شدن حالت Ranked در بازی Modern Warfare 2 انگیزه بالاتری برای تجربه بازی پیدا کرده‌اند. البته که اگر با این هکر‌ها مقابله نشود، باعث می‌شود تا این بخش هم به زودی برای این بازیکنان حوصله‌سربر شود. بازی Modern Warfare 2 هم اکنون رو پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد مقابله اکتیویژن با هکرها در بازی Modern Warfare 2 چیست؟ شما چه راهکاری را برای جلوگیری از هکرها در نظر دارید؟

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا