#مهسا_امینی

شایعه: منتظر نسخه تست بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در هفته آینده باشید!

اکتیویژن احتمالا به زودی کال آف دیوتی جدید را به طور کامل معرفی می‌کند

شایعه: منتظر نسخه تست بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در هفته آینده باشید! نیما خدارحمی ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
نسخه تست بازی Call of Duty Modern Warfare 2

به نظر باید خود را آماده رونمایی از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 کنیم! طبق شایعات اخیر، هفته آینده برخی از ساکنین ایالت کالیفورنیا موفق به تجربه نسخه تست بازی Call of Duty Modern Warfare 2 خواهند شد.

هر روز که پیش‌تر می‌رویم، اخبار و شایعاتی تازه از بازی مورد انتظار Call of Duty Modern Warfare 2 منتشر می‌شود و آخرین خبر منتشر شده، هر کسی را به وجد می‌آورد. طبق شایعات اخیر ما باید منتظر نسخه تست بازی Call of Duty Modern Warfare 2 طی هفته آینده باشیم. بسیاری از فعالان دنیای گیم باور دارند که زمان زیادی تا معرفی دنباله بازی کال آف دیوتی مدرن وارفر توسط اکتیویژن باقی نمانده است. شرکت اکتیویژن طی ماه گذشته از توسعه این بازی خبر داد، با این حال هیچ خبر رسمی جدیدی تا این هفته منتشر نشد و تمام اخبار انتشار یافته در حد حدس و گمان بودند.

تمام حدس و گمان‌ها زمانی تبدیل به یقین شدند که ظاهر صفحه توییتری استودیو اینفینتی وارد در ۲۳ آوریل، برابر با ۳ اردیبهشت ماه تیره شد. در این روز برخی از کاربران تیزبین در تاریکی بنر صفحه توییتری اینفینیتی وارد رازی مهم کشف کردند که بازگشت شخصیت محبوب سری مدرن وارفر، یعنی گوست (Ghost) که در نسخه دوم سری مدرن وارفر در سال ۲۰۰۹ و البته در فصل دوم بازی کال آف دیوتی مدرن وارفر سال ۲۰۱۹ حضور داشت را تایید کرد. بدون شک تاریک شدن صفحه توییتری اینفینیتی وارد خبر از رونمایی کامل این بازی در آینده نه چندان دور می‌دهد.

یکی از نزدیکان شرکت اکتیویژن به نام RalphsValve در شبکه توییتر، ادعا کرده ساکنین و اینفلوئنسرهای بخش جنوبی ایالت کالیفورنیا برای نسخه تست بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در هفته آینده دعوت شده‌اند. گرچه نسخه تست تمام بازی‌ها به طور کاملا محرمانه و بدون نمایش در حالت عمومی برگزار می‌گردد، این احتمال وجود دارد که اکتیویژن در حال برنامه ریزی رونمایی کامل از این بازی شد.

این کاربر شبکه توییتر پیش از تایید رسمی بازگشت گوست به کال آف دیوتی مدرن وارفر ۲، از حضور او در این بازی خبر داده بود. او همچنین ادعا کرد که ما شاهد حضور کاپیتان پرایس (Captain Price)، ژنرال شپرد (General Shepard)، سوپ (Soap) و روچ (Roach) در این بازی خواهیم بود و مراسم رونمایی رسمی از این بازی در تاریخ ۳۰ آوریل، برابر با ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری باشیم. او همچنین ادعا کرد که تمام پوسترهای رونمایی از بازی، طرح‌های مفهومی و حتی ویدیوهایی از گیم پلی بازی را در اختیار داشته که به دلیل مسائل امنیتی قادر به انتشار آن‌ها نیست.

طبق اطلاعات اخیر، داستان بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در رابطه با دلالان مواد مخدر کشور کلمبیاست. ناگفته نماند که اطلاعات منتشر شده درباره نسخه تست بازی Call of Duty Modern Warfare 2 تماما شایعه بوده و نباید تا انتشار اطلاعات رسمی به هیچ یک از آن‌ها اطمینان داشت. ما امیدواریم که هرچه زودتر اخباری رسمی از این بازی منتشر شود. نظر شما چیست؟ با توجه به برنامه‌های اکتیویژن در سال‌های گذشته، راه اندازی مراسمی برای نسخه تست بازی Call of Duty Modern Warfare 2 تا چه حد محتمل است؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا