مشکلات نسخه بتا Modern Warfare 2 گریبان‌گیر بازیکنان شد

آیا لابی‌ها به حالت قبلی باز می‌گردند؟

مشکلات نسخه بتا Modern Warfare 2 گریبان‌گیر بازیکنان شد نریمان هروی ۱ ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ بازی | گیم
مشکلات نسخه بتا Modern Warfare 2 گریبان‌گیر بازیکنان شد

مشکلاتی در زمینه لابی‌های نسخه بتا Modern Warfare 2 در حال رخ دادن است و بازیکنان از این اتفاق شاکی هستند.

برخی از بازیکنان Call of Duty: Modern Warfare 2 خبر از این داده‌اند که اتصال آن‌ها پس از هر بازی به لابی قطع می‌شود. بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 یکی از مورد انتظارترین بازی‌هایی است که به زودی منتشر می‌شود و طرفداران حسابی از وضعیت بخش چندنفره نسخه بتا ناراضی هستند.

Call of Duty: Modern Warfare 2 در حال حاضر یک رویداد بتا دارد و بازیکنان می‌توانند این بازی را امتحان کنند. فعلا فقط بازیکنانی که این بازی را روی پلی استیشن خریده‌اند، قادر به تجربه این نسخه بتا هستند ولی به زودی بقیه بازیکنان از پلتفرم‌های دیگر نیز به جمع آنان اضافه می‌شوند. بتاها معمولا حکم تست دارند و توسعه‌دهندگان از نظر بازیکنان استفاده می‌کنند تا بازی را تا حد ممکن و قبل از عرضه رسمی بهبود ببخشند.

یک کاربر به نام danyaylol در وب‌سایت ردیت پستی گذاشته و از مشکلات نسخه بتا Modern Warfare 2 در زمینه لابی ابراز نارضایتی کرده. هر بار که بازی تمام می‌شود، بازیکن از لابی خارج و باید دوباره یک لابی پیدا کند. این کاربر گفته که این امر باعث نابودی جنبه اجتماعی Call Of Duty می‌شود. او گفته که بسیاری از بازیکنان به واسطه همین لابی‌ها دوست و رفیق پیدا می‌کنند و این قطع اتصال با لابی باعث دورتر شدن بازیکنان از هم می‌شود.

به نظر می‌رسد که بسیاری از بازیکنان Call Of Duty مدت زیادی از این مشکل در لابی‌ها ناراحت هستند. البته بنا بر گفته یک طرفدار، نسخه بتا بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم همین وضعیت را در بخش لابی‌ها داشت ولی این مشکل در بازی اصلی حل شد.

جدا از این گفته‌ها، یک کاربر دلیلی را برای این وضعیت لابی‌ها پیدا کرده است. او گفته که این امر به دلیل پلی‌لیست شخصی بازیکنان است و اگر بازیکنان از لابی جدا نشوند، باعث به هم خوردن پلی لیست بازیکنان می‌شود و قادر به انجام ماد‌هایی که دوست دارند نخواهند بود. برخی نیز هم بر این باورند که قطع اتصال از لابی در واقع بخشی از پروسه مچ‌میکینگ بازی است. به هر حال به نظر نمی‌رسد که اکتیویژن قصد برگرداندن روند قبلی به لابی‌های Modern Warfare 2 را داشته باشد.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (مصادف با روز ششم آبان) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این خبر و نسخه بتا Modern Warfare 2 چیست؟ آیا با گفته‌‌های این کاربر ردیت موافقید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا