#مهسا_امینی

بخش DMZ بازی Call of Duty Modern Warfare 2 رایگان خواهد بود؟

اکتیویژن به دنبال موفقیتی دیگر مانند وارزون

بخش DMZ بازی Call of Duty Modern Warfare 2

شایعات بخش DMZ بازی Call of Duty Modern Warfare 2 همان چیزی است که ما مانند اطلاعات بیشتر مدرن وارفر ۲ انتظارش را می‌کشیم و خوشبختانه شایعات امروز روی بسیار خوشی به ما نشان داده‌اند!

مراسم Summer Game Fest سال ۲۰۲۲، اطلاعات بسیار خوبی را از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در اختیار ما قرار داد، اما بخشی که هیچگونه اشاره‌ای به آن نشد، بخش مورد انتظار DMZ در این بازی بود که به گفته فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی، برگرفته از بازی محبوب Escape From Tarkov است. در حالی که ما هیچگونه اطلاعات رسمی از این مد در بازی کال آف دیوتی مدرن وارفر ۲ دریافت نکرده‌ایم، برخی افشاگران به تازگی اطلاعات مهمی درباره آن به انتشار رسانده‌اند.

به گفته برخی افشاگران، بخشی که ما تا به این لحظه با نام DMZ می‌شناختیم، در شرکت اکتیویژن (Activision) با اسم رمز پروژه نکسوز (Project Nexus) شناخته می‌شود و جز اولین اولویت‌های اصلی استودیو اینفینیتی وارد برای توسعه بهینه است. به گزارش افشاگران، تقریبا تمامی استودیوهای تحت اختیار اکتیویژن در توسعه این بخش دست داشته‌اند که سبب بالا رفتن انتظارات ما کاربران از این بخش بازی Call of Duty Modern Warfare 2 شده است. آن‌ها همچنین اشاره داشتند که این حالت از بازی، چهارمین سال توسعه خود را پشت می‌گذارد و طی این چهار سال، تغییرات بسیاری نسبت به نسخه ابتدایی در آن اعمال شده است. آن‌ها همچنین ادعا دارند که بخش DMZ‌ مانند بخش وارزون به طور کامل رایگان خواهد بود!

به گفته افشاگران، ما در تاریخ ۶ آبان شاهد یک کال آف دیوتی معمولی، یعنی با حضور سه حالت داستانی، آنلاین چند نفره و بخش کو-آپ روبه رو خواهیم شد و طی ماه دسامبر، بازی Call of Duty Warzone 2.0 به انتشار خواهد رسید. بخش DMZ یا همان پروژه نکسوز در این بازی بیش از هر چیز به جهان باز بودن معروف است و به نظر باید منتظر ادامه داستان بازی کال آف دیوتی مدرن وارفر ۲ در این بخش با حضور برخی شخصیت‌ها، مراحل و اتفاقات اختصاصی در حالت‌های PvE (Player versus Environment = بازیکن در برابر محیط) و PvP (Player versus Player = بازیکن در برابر بازیکن) باشیم. یکی دیگر از افشاگران باور دارد که این بخش از بازی در حال حاضر تست پیش از آلفا را پیش‌روی خود دیده و باید منتظر نسخه بتای عمومی آن پیش از انتشار رسمی در تاریخی نا مشخص باشیم.

افشاگران در ادامه اشاره داشتند که توسعه این بخش شاهد اتفاقات ناگوار و تاخیرهای بسیاری بوده که یکی از مهم‌ترین‌های آن به توسعه بازی‌های استودیو ترک آرک (Treyarch) و کمک گرفتن از دیگر استودیوهای اکتیویژن و در نتیجه عقب ماندن برنامه‌های مشخص شده برای بخش DMZ بازی Call of Duty Modern Warfare 2 باز می‌گردد. با وجود تاخیرهای پیش آمده، استودیو اینفینیتی وارد با قدرت به توسعه این بخش پرداخته و گمان می‌رود این بخش از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۳ به طور رایگان عرضه شود، البته این در صورتی است که بازی کال آف دیوتی مدرن وارفر ۲ و همچنین وارزون ۲.۰ در حد انتظارات ظاهر شوند. اگر این دو بازی نتوانند انتظارات کاربران و البته استودیو سازنده را برطرف کنند، احتمالا شاهد تاخیر دوباره پروژه نکسوز باشیم.

متاسفانه تا به این لحظه اطلاعات رسمی چندانی درباره بخش DMZ یا همان پروژه نکسوز به انتشار نرسیده و باید دید چه زمانی اکتیویژن این بخش مهم و مورد انتظار را به ما معرفی می‌کند. نظر شما درباره شایعات بخش DMZ بازی Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ فکر می‌کنید رایگان کردن بخش DMZ سیاستی درست است؟ آیا این بخش می‌تواند به موفقیت خیره کننده وارزون دست پیدا کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا