بازی Call of Duty Mobile نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلار درآمد داشته است

۲۷۰ میلیون دانلود به مدت یک سال

Call of Duty: Mobile

طبق آماری که اخیرا منتشر شده، Call of Duty: Mobile در طول یک سال، در مجموع ۴۸۰ میلیون دلار پرداخت درون برنامه‌ای داشته است.

با نزدیک شدن به سالگرد بازی محبوب Call of Duty: Mobile، آمارهای مختلفی از این عنوان منتشر شده که توجه عده‌ی زیادی را جلب کرده است. نسخه‌ی موبایلی فرنچایز Call of Duty در مدت نسبتا کوتاهی توانست میان گیمرهای پلتفرم موبایل، جای خود را پیدا کرده و به محبوبیت فعلی برسد. این عنوان رایگان در مهر ماه سال ۱۳۹۸ (مصادف با اول اکتبر ۲۰۱۹) برای گوشی‌های موبایل منتشر شد و از آن زمان، کاربران سیستم عامل اندروید و iOS می‌توانند به تجربه‌ی یک مبارزه‌ی تمام‌عیار بپردازند. استودیوی TiMi Studios این بازی از سری کال آف دیوتی را توسعه داده است.

Call of Duty: Mobile به سالگرد انتشار خود نزدیک می‌شود و به همین مناسبت، اخیرا اطلاعات جالبی از آمارهای این بازی منتشر شده است. طبق این گزارش‌ها نسخه‌ی موبایلی این فرنچایز محبوب، ۲۷۰ میلیون بار دانلود شده و توانسته ۴۸۰ میلیون دلار به واسطه‌ی پرداخت‌های درون‌ برنامه‌ای به‌ دست بیاورد. جالب است بدانید بخش زیادی از مبلغ ذکر شده، در زمان شیوع ویروس کرونا به‌دست آمده است.

مدتی پیش در حساب رسمی توییتر Call of Duty موبایل گفته شد به زودی سیزن جدید این بازی رایگان عرضه می‌شود. فصل جدید هم‌اکنون در دسترس قرار داشته و می‌توانید آن را دریافت کنید. در فصل جدید، مکان‌هایی از جمله Black Market ،Downtown ،Frigid Wetland ،Harbor ،Heat ،Sanitarium و Ski Town به بازی اضافه شده‌اند.

اگر جزو میلیون‌ها کاربر Call of Duty موبایل هستید و نسبت به تجربه‎‌ی این بازی با کنترلر علاقه دارید، می‌توانید از این راهنما استفاده کنید. همچنین، مقاله‌ی جدیدی اخیرا به سرگرمی اضافه شده و با کمک آن می‌توانید Call of Duty: Mobile را روی رایانه‌های شخصی اجرا کنید و از تجربه‌ی آن لذت ببرید. این بازی جذاب در حال حاضر برای پلتفرم موبایل و سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا