نقشه‌ی جدید COD: Black Ops Cold War احتمالا با الهام از MW3 ساخته شده است

این نقشه Echelon نام دارد

نقشه‌ی جدید COD: Black Ops Cold War احتمالا با الهام از MW3 ساخته شده است سورنا رضایی ۰ ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
نقشه‌ی جدید Black Ops Cold War

در صورتی که ادعای یک افشاگر صحت داشته باشد، نقشه‌ی جدید COD: Black Ops Cold War با الهام از MW3 ساخته شده است.

اکتیویژن اواخر اکتبر سال گذشته‌ی میلادی اعلام کرد Call of Duty: Black Ops Cold War مدتی پس از عرضه با بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone ادغام می‌شود. چنین اقدامی باعث شد اپراتورها، سلاح‌ها و بتل پس مشابهی را شاهد باشیم. بازخوردهای طرفداران کال آو دیوتی به یکپارچه‌سازی سه بازی مختلف مثبت بوده است. با این حال، این اقدام نقاط ضعفی داشته که تیم توسعه سعی کرد آن‌ها را برطرف کرده و تجربه‌ی کلی کاربران را بهبود ببخشد.

در حال حاضر در فصل دوم رقابت‌های Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone به سر می‌بریم. فصل دوم طی هفته‌های آتی به پایان می‌رسد و کاربران وارزون از هم اکنون برای این اتفاق لحظه‌شماری می‌کنند. اگرچه اکتیویژن اطلاعات رسمی‌ای را به اشتراک نگذاشته، منابع غیررسمی مدعی شده‌اند در ابتدای فصل سه اتفاقات بزرگی در وارزون رخ می‌دهد. به‌طور دقیق‌تر، زامبی‌هایی که وارد وردانسک شده‌اند، خود را به دیگر بخش‌ها رسانده و تمام منطقه را در کنترل خود می‌گیرند. با رخ دادن این اتفاق، شخصیت‌ها از بمب هسته‌ای برای نابودی زامبی‌ها استفاده می‌کنند که نتیجه‌اش، نابودی کامل وردانسک است. با رخ دادن این اتفاق، نقشه‌ی جدیدی جایگزین قبلی می‌شود.

اکانت توییتری Black Ops Cold War Newz اخیرا اطلاعاتی را از نقشه‌ی Call of Duty: Black Ops Cold War به اشتراک گذاشته است. به گفته‌ی صاحب اکانت، این نقشه Echelon نام داشته و با الهام از سه نقشه‌ی Vertigo ،Highrise و Dome طراحی شد. به بیان دقیق‌تر، نقشه‌ی مزبور در بالای سقف یک ساختمان بسیار مرتفع واقع شده و از ویژگی‌هایش شاخصش می‌توان به وجود دو گنبد و یک جرثقیل بزرگ اشاره کرد. نویسنده همچنین مدعی است این نقشه برای رقابت‌های شش علیه شش طراحی شده و از فصل اول آماده بوده اما سازندگان بنا به دلایلی عرضه‌اش را به تعویق انداختند. او وارد جزئیات نشد و چیزی درباره‌ی دلیل تاخیر نگفت.

اکتیویژن در جریان کنفرانسی که چند هفته‌ی قبل با هدف ارائه‌ی آمارهای مالی برگزار شد، ساخت کال آو دیوتی ۲۰۲۱ را تایید کرد. با گذشت مدتی از این اتفاق، شایعه‌هایی به فضای مجازی راه یافت که هر کدام ادعاهای متفاوتی را مطرح می‌کردند. طبق یکی از شایعه‌ها، داستان نسخه‌ی جدید در دهه‌ی ۵۰ میلادی جریان داشته و جنگ کره را به تصویر می‌کشد. این جنگ در ژوئن ۱۹۵۰ آغاز و در جولای ۱۹۵۳ به پایان رسید. نیروهای کره‌ی جنوبی در طول جنگ از سوی سازمان ملل متحد و ایالات متحده‌ی آمریکا حمایت می‌شدند. کره‌ی شمالی هم پشتیبانی اتحاد جماهیر شوروی و جمهوری خلق را داشت. در ضمن، جنگ کره نتیجه‌ی مستقیم جنگ جهانی دوم بود.

Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا