برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ویدیو منتشر شده از هک بازی Call of Duty Warzone وضعیت مرفه هکرها را نشان می‌دهد!

دوربین دید در شب، Aimbot و..

ویدیو منتشر شده از هک بازی Call of Duty Warzone وضعیت مرفه هکرها را نشان می‌دهد! ۰ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

اخیرا ویدیو جدیدی از هک بازی Call of Duty Warzone منتشر شده که در آن هکرها به راحتی می‌توانند بعد از حذف به بازی برگردند و هدف‌گیری خودکار داشته باشند.

امروزه بازی‌های سبک بتل رویال به اوج محبوبیت رسیده‌اند و در مرکز آن‌ها، می‌توان عنوان Call of Duty Warzone را دید که بیش از 80 میلیون کاربر دارد که روزانه در نقشه بزرگ و ۱۵۰ نفری آن به کشتن یکدیگر می‌پردازند.

با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که اگر یک بازی خیلی محبوب باشد، قاعدتا در رأس هدف گروه‌های هکر قرار خواهد گرفت. به همین منظور سازندگان باید سرورهای بازی را ایمن‌سازی کرده و برای ایجاد یک محیط رقابتی و عادلانه حاضر کنند. کاری که اکتیویژن (Activision) و استودیو Raven Software ظاهرا در انجام آن ضعیف بوده و هر چند وقت یکبار، اخبار تازه‌ای از انواع جدید هک در این بازی را می‌بینیم!

هک جدید بازی Call of Duty Warzone

کاربری به نام Yungstaz6 اخیرا ویدیویی را منتشر کرده که در آن، یکی از بازیکنان در عنوان Warzone قابلیت دید در شب، تگ کردن دائمی دشمن و همچنین عوض کردن نام کاربری وسط بازی را دارد که واقعا عجیب به نظر می‌رسد. همچنین در یک ویدیو دیگر از همین کاربر که با همین فرد هکر چت می‌کند، می‌توان دید که آن‌ها مدت ۵ ماه است که به این هک جدید Call of Duty Warzone دسترسی داشته و بدون مشکل از آن در مواقع دلخواه استفاده می‌کنند. با این وجود در چت ذکر شده هکر اعلام کرده که این تقلب‌ها برای فروش نیستند و او برای استفاده شخصی از آن‌ها بهره می‌برد تا برخی کاربران را متعجب کند! اما فکر می‌کنید که این بدترین هک در بازی Call of Duty Warzone است؟ در ویدیو دیگری یکی از کاربران نشان داده که یک هکر قابلیت استفاده از دوربین دید در شب، هدف‌گیری خودکار (Aimbot) را داشته و از همه بدتر، می‌تواند خود و یاران کشته شده را مدت کوتاهی پس از کشته شدن به بازی بازگرداند!

به هر حال اینکه بازی Call of Duty Warzone هک می‌شود یک امر بسیار عادی به نظر می‌رسد، اما اینکه سرور بازی عملا بدتر و بدتر شده و راه هکرها هر دفعه برای بهم زدن بازی هموارتر می‌شود یک ضعف بزرگ است که هرچه سریع‌تر باید رفع شود. با این حال اگر هنوز فکر می‌کنید این دسترسی‌های هکرها خیلی جزئی است، بد نیست بدانید که تا چند ماه پیش بعضی از آن‌ها می‌توانستند در کل بازی را هر موقع که می‌خواستند تمام کنند!

استودیو Raven Software مدت‌هاست که هر ماه سعی می‌کند تا با عرضه به روزرسانی‌های جدید مشکلات مربوط به این عنوان را برطرف کند، با این حال نکته قابل توجه اینجاست که برخی اوقات موج مسدود کردن جمعی از هکرها باعث می‌شود تا اکانت خیلی از کاربران عادی نیز به اشتباه مسدود شوند.

فصل سوم عنوان Warzone در تاریخ ۱ اردیبهشت (۲۱ آوریل) شروع خواهد شد و امیدواریم که تا آن زمان مشکلات سرورهای این بازی برطرف شود. اما نظر شما درباره هک‌های اخیر Warzone چیست؟ آیا شما هم افراد هکر را در این بازی دیده‌اید؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments