1%
  • 0/10

عوامل The Batman مشغول آماده‌سازی شهر گاتهام هستند + تصاویر

به همراه Batcave معروف

عوامل The Batman مشغول آماده‌سازی شهر گاتهام هستند + تصاویر ۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
The Batman

به تازگی عکس‌های هوایی جدیدی منتشر شده که از آماده‌سازی گاتهام سیتی توسط عوامل فیلم The Batman خبر می‌دهد.

همان‌طور که می‌دانید فیلم The Batman در دست ساخت قرار داشته و پس از بهبود یافتن رابرت پتینسون، فیلمبرداری این عنوان ادامه دارد. اخیرا عکس‌های جدیدی از مکان‌های مهم این عنوان دی‌سی منتشر شده که تعدادی از آن‌ها مربوط به Batcave و گاتهام سیتی است. در عکسی که از Batcave گرفته شده، رابرت پتینسون را می‌بینیم که لباس ابرقهرمانی بتمن را پوشیده است.

بتمن

از سوی دیگر، به تازگی عکس‌های هوایی جدیدی در اینترنت منتشر شده که قسمت بیرونی Batcave را تشکیل می‌دهد و توسط یک استخر بزرگ احاطه شده است. همان‌طور که از تصاویر پیدا است، چندین صخره‌ی سنگ مصنوعی هم در بخش بیرونی Batcave وجود دارد. به‌نظر می‌رسد عوامل تولید به سختی مشغول ساخت جلوه‌های گاتهام سیتی و المان‌های اصلی فرنچایز بتمن هستند.

 

فیلم جدید و مورد انتظار بتمن ساخته‌ی مت ریوز قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی اکران شود. این عنوان ابتدا قرار بود با بازیگری و کارگردانی بن افلک انجام شود که پس از جدایی او در هر دو مقام بازیگر و کارگردان از پروژه، به مت ریوز سپرده شد. تعداد افرادی که انتظار فیلم بتمن را می‌کشند کم نیست و به‌خاطر جایگاه پر رنگ این فرنچایز ابرقهرمانی، انتظارات از این فیلم بالا است. زویی کراویتز (در نقش کت وومن)، اندی سرکیس (در نقش آلفرد) و کالین فارل (در نقش پنگوئن) در این فیلم نقش‌آفرینی خواهند داشت و نقش شخصیت اصلی فیلم یعنی بتمن را رابرت پتینسون بازی می‌کند.

لازم به ذکر است که این فیلم قرار بود از تاریخ ۹ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با یک اکتبر سال ۲۰۲۱) روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما این تاریخ تا ۱۳ اسفند سال آینده‌ (مصادف با ۴ مارس سال ۲۰۲۲) عقب افتاده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments