#مهسا_امینی

باکی بارنز شخصیت بعدی بازی Marvel’s Avengers خواهد بود!

شخصیت شی هالک بار دیگر سرگردان شد!

باکی بارنز در Marvel's Avengers

شاید هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد که به این زودی شخصیت باکی بارنز در Marvel’s Avengers دیده شود، با این حال اینگونه به نظر می‌رسد که به زودی شاهد حضور او در این بازی باشیم!

در زمان انتشار این مطلب، آینده بازی Marvel’s Avengers در هاله‌ای از ابهام است! این بازی در زمان انتشار با نقدهای به شدت منفی روبه رو شد و شرایط بدی را پشت سر گذاشت تا به محبوبیت و موفقیت برسد و از همین رو، آینده این بازی تا حدی مبهم است. در کنار این اتفاقات، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) چندی پیش استودیو کریستال داینامیکز (Crystal Dynamics)، توسعه دهنده بازی Marvel’s Avengers را به فروش رساند و این استودیو تا پیش از پایان تابستان امسال، تحت اختیار امبریسر (Embracer Group) قرار خواهد گرفت. با این حال استودیو توسعه دهنده این بازی را کنار نگذاشت و ما به طور مداوم محتوای جدیدی برای این بازی دریافت می‌کنیم که خوشبختانه همه آن‌ها سبب رضایت کاربران شده‌اند و حال، اطلاعات جدیدی از شخصیت بعدی این بازی فاش شده است.

شخصی با نام mmmmmmmmiller در شبکه توییتر که پیش‌تر اطلاعاتی کاملا درستی را درباره بازی Marvel’s Avengers به انتشار رسانده، به تازگی اطلاعاتی از بسته الحاقی بعدی و شخصیت بعدی بازی Marvel’s Avengers منتشر کرده است. این افشاگر با صراحت و به طور مستقیم اشاره داشت که باکی بارنز (Bucky Barnes) شخصیت بعدی قابل بازی در عنوان Marvel’s Avengers‌ خواهد بود. او در ادامه عکسی از باکی بارنز منتشر کرد که او را از دنیای سینمایی مارول بیرون آورده و در بازی اونجرز جا داده است. اینگونه به نظر می‌رسد که به زودی شخصیت وینتر سولجر (Winter Soldier)، همراه کاپیتان آمریکا (Captain America) در جنگ جهانی دوم به این بازی افزوده شود.

بدون شک افرادی که اخبار مربوط به بازی اونجرز را دنبال می‌کنند، از افزوده شدن باکی بارنز در Marvel’s Avengers سورپرایز نخواهند شد! شخصیت‌های بسیاری از ابتدای انتشار این بازی به این عنوان لینک شده‌اند و از جمله آن‌ها می‌توان به شخصیت شی هالک (She-Hulk)، وار ماشین (War Machine)، کاپیتان مارول (Captain Marvel) و بسیاری شخصیت‌های دیگر اشاره داشت. شخصیت وینتر سولجر یکی از آن شخصیت‌هایی است که بارها و بارها نامش در اخبار فاش شده آورده شده است. همچنین بسیاری قطعات صداگذاری شده این شخصیت فاش شده که این موضوع به معنی کار کردن توسعه دهندگان روی این شخصیت است.

با این حال پرسش طرفداران چیز دیگری بوده و دوست دارند بداند که چه بلایی سر شخصیت شی هالک آمده است! مدت زمان بسیار زیادی است که کاربران انتظار او را می‌کشند. افشاگری که خبر پیوستن باکی بارنز را منتشر کرده، پیشتر خبری درباره این شخصیت به انتشار رساند، با این حال پاسخگوی پرسش ما نبود. او اشاره داشت که اگر کاری از دست او بر می‌آمد، بدون شک تا حالا این شخصیت را در دسترس قرار داده بود. این جملات به این معناست که این شخصیت به دلیلی که ما از آن آگاه نیستیم به انتشار نرسیده است! ناگفته نماند که سریال تلویزیونی She-Hulk به زودی اکران می‌شود.

بدون شک در دسترس قرار نگرفتن شخصیت‌های مورد علاقه کاربران برای آن‌ها طاقت فرسا است. طی سال ۲۰۲۱، سه بسته الحاقی با محوریت شخصیت‌های هاکای (Hawkeye)، بلک پنتر (Black Panther) و مرد عنکبوتی (Spider-Man) منتشر شد. طی سال ۲۰۲۲، ما تا به حال شاهد افزوده شدن جین فاستر (Jane Foster) یا همان مایتی ثور (Mighty Thor) به این بازی بوده‌ایم. حال نیز گمان می‌رود که شی هالک جایگاه خود را به باکی بارنز در Marvel’s Avengers ببازد! باید دید چه اخبار رسمی از سوی توسعه دهندگان به انتشار خواهد رسید. ما باور داریم حتی با اخبار فاش شده نیز نمی‌توان از آینده دقیق بازی Marvel’s Avengers به طور کامل اطلاع داشت. نظر شما درباره شخصیت باکی بارنز در Marvel’s Avengers چیست؟ شما مشتاقید کدام شخصیت در این بازی قرار گیرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا