تماشا کنید: انیمه بروس لی معرفی شد

بروس لی و تلاش برای نجات جهان

شرکت Bruce Lee Entertainment ساعاتی قبل تریلری را در وب سایت یوتیوب منتشر و بواسطه آن انیمه بروس لی را معرفی کرد.

بروس لی (Bruce Lee) یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های قرن بیستم میلادی به شمار می‌رود. او نه تنها پایه گذار سبک رزمی جیت کان دو است، بلکه با تولید فیلم‌های رزمی جذاب توانست توجه مخاطبان غربی را جلب کرده و دیدگاه‌شان را نسبت به آثار چینی تغییر دهد. در ضمن، شهرت و محبوبیت بروس لی در سراسر جهان باعث شد محصولات متفاوتی با محوریت او در مدیوم‌های مختلف مانند کمیک بوک تولید شود.

Bruce Lee Entertainment ساعاتی قبل از انیمه بروس لی رونمایی کرد. ویدیویی که این شرکت در وب سایت یوتیوب به اشتراک گذاشته، رزمی کار هنگ کنگی را حین اجرای حرکات مختلف به تصویر می‌کشد. در برخی از نماها هم می‌توان یک شخصیت مونث را مشاهده کرد که چشم بند دارد. در ضمن، این اثر با نام رسمی House of Lee منتشر خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از انیمه بروس لی در دسترس نیست. تنها می‌دانیم این اثر یک بیوگرافی نخواهد بود، بلکه در ژانر فانتزی قرار گرفته و قصه‌ای تخیلی را روایت می‌کند. در این قصه، بروس لی سعی دارد با ایجاد یک تیم جلوی گسترش تاریکی در جهان را بگیرد. در ضمن، شانون لی (Shannon Lee)، دختر بروس لی، یکی از سازندگان انیمه محسوب می‌شود.

شانون لی در مصاحبه جدیدش با وب سایت Deadline اعلام کرد یکی از جملات پدرش منبع الهام او برای تولید انیمه بود: «آن‌هایی که ناآگاهانه در مسیر تاریکی قدم برمی‌دارند، هرگز نور را نخواهند یافت.» لی همچنین گفت House of Lee در مرحله تولید بوده اما صحبتی از تاریخ دقیق انتشار به میان نیاورد.

House of Lee اولین انیمه‌ای است که با محوریت بروس لی ساخته می‌شود اما تاثیرگذاری او در دیگر آثار این مدیوم به وضوح دیده می‌شود. یکی از شاخص‌ترین‌ها، شخصیت راک لی است که در انیمه Naruto حضور دارد. در انتها، لازم به ذکر است انیمه بروس لی توسط Shockunit Studios ساخته شده و در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی پخش خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا