نخستین اطلاعات از اسپین‌آف جدید Borderlands لو رفت

رونمایی در E3 2021

نخستین اطلاعات از اسپین‌آف جدید Borderlands لو رفت سورنا رضایی ۰ ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
پنجمین Borderlands

یکی از کاربران فروم Reddit نه تنها نخستین اطلاعات را از پنجمین Borderlands به اشتراک گذاشته، بلکه زمان معرفی‌اش را فاش کرده است.

Borderlands 3، جدیدترین محصول گیرباکس سافتور به شمار می‌رود. این بازی اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شد و بازخوردهای دریافتی‌اش به صورت کلی مثبت بودند. هر چند، برخی از کارشناسان به خاطر عدم وجود نوآوری در بخش‌های مختلف بازی به انتقاد از آن پرداختند. سومین نسخه بوردرلندز تاکنون بیش از ۸ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته که پنج میلیون آن در پنج روز نخست عرضه به ثبت رسید. Borderlands 3 همچنین با فاصله ۷ ساله نسبت به Borderlands 2 در دسترس علاقه‌مندان مجموعه قرار گرفت که اختلاف زیادی به شمار می‌رود. اینطور که پیدا است، گیرباکس قصد دارد بوردرلندز بعدی را در فاصله کوتاه‌تری به بازار بفرستد.

وقتی به یک رویداد بزرگ نزدیک می‌شویم، شدت انتشار شایعه‌ها و گزارش‌های غیررسمی به میزان قابل‌توجهی افزایش می‌یابد. تمامی این محتواها درباره بازی‌های مورد انتظاری هستند که در رویداد پیش رو به نمایش گذاشته می‌شوند. در حال حاضر فاصله چندانی با E3 2021 نداریم و چنین شرایطی حکفرما است. هر چند ساعت، یک شایعه جدید در فضای مجازی پیچیده و جزئیات بیشتری را از برنامه‌های شرکت‌های مختلف فاش می‌کند. در ضمن، برنامه کامل جدیدترین E3 به صورت کامل اعلام شده است تا علاقه‌مندان بتوانند تاریخ و زمان برگزاری کنفرانس‌های مد نظر خود را یادداشت کنند.

یکی از کاربران فروم Reddit چندی پیش اطلاعاتی را با محوریت کنفرانس 2K گیمز در E3 2021 فاش کرد. او به بازی‌های مختلفی اشاره داشت که یکی از آن‌ها پنجمین اسپین‌آف Borderlands بوده است. اینطور که به نظر می‌رسد، عنوان مزبور Tiny Tina’s Wonderlands نام داشته و همان‌طور که می‌توان از نامش حدس زد، اتفاقات آن حول محور تاینی تینا رخ می‌دهد. افشاگر همچنین مدعی شده این بازی چند شخصیت قابل‌کنترل دیگر دارد که در کلاس‌های مختلفی قرار می‌گیرند. احتمال صحیح بودن اطلاعات بالا است؛ زیرا گیرباکس چندی پیش علامت تجاری Tiny Tina’s Wonderlands را در اروپا به ثبت رساند.

لیستی که در Reddit به اشتراک گذاشته شده، سه بازی دیگر را هم در خود جای داده است. محصول بعدی، عنوان جدید استودیو فراکسیس گیمز (Firaxis Games) است که در پرونده هنری آن مجموعه‌های Civilization و XCOM دیده می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، محصول جدید استودیو یک بازی استراتژیک نوبتی شبیه به XCOM است که شخصیت‌های اصلی آن ابرقهرمانان مارول هستند. در ضمن، فرد افشاگر مدعی شده برخی از بازیگران مشهور وظیفه صداپیشگی را بر عهده دارند. عنوان بعدی که در لیست قرار دارد، Volt است.

Volt، نام موقت پروژه بوده و نام اصلی بازی هنوز مشخص نشده است. کاربر Reddit برای توصیف محصول از «ترکیب Cthulhu و Saint Row» استفاده کرد و تاکید داشت لوگویش به مجموعه فال‌آوت شباهت دارد. افشاگر مطمئن نیست کدام استودیو وظیفه ساخت را به دوش می‌کشد اما احتمال می‌دهد هنگر 13 (سازنده Mafia III) باشد. طبق اطلاعاتی که قبلا فاش شده بود، این استودیو روی یک بازی جهان‌باز کار می‌کند که در آن از المان‌های علمی-تخیلی و فراطبیعی استفاده شده است. در ضمن، علاقه‌مندان به ورزش بسکتبال می‌توانند خود را برای انتشار اطلاعات جدید از NBA 2K22 در E3 2021 آماده کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا