میزان فروش بازی Borderlands 3 نزدیک به 8 میلیون نسخه رسید

GTA 5 دوران اوجش را از دست نداده

میزان فروش بازی Borderlands 3 نزدیک به 8 میلیون نسخه رسید مهسا سپاهی ۰ ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
Borderlands 3

بازی تیراندازی اول شخص Borderlands 3، ساخته شده توسط استودیو Gearbox، تا کنون نزدیک به 8 میلیون نسخه در سراسر دنیا فروش داشته است.

در اواخر تابستان سال ۲۰۱۹ استودیو گیرباکس و 2K سومین نسخه از سری بازی‌های Borderlands را منتشر کردند که از همان ابتدا به این عنوان توجه زیادی شد و در پنج روز اول عرضه توانست نزدیک به ۵ میلیون نسخه فروش داشته باشد. به تازگی شرکت 2K از دور اندیشی این کمپانی و میزان فروش بوردرلندز ۳ اخباری منتشر کرد. در این اخبار میزان دقیق فروش اعلام نشده اما با توجه به گزارش سایت VentureBeat، این بازی تا کنون نزدیک به ۸ میلیون نسخه در سراسر دنیا فروش داشته است. چنین آماری نشان می‌دهد احتمالا این عنوان در مسیر موفقیت Borderlands 2 قرار گرفته باشد.

در گزارش درآمدهای Take-Two، این کمپانی در حال کسب موفقیت‌های بیشتر از بازی‌های Grand Theft Auto V (با میزان فروش ۱۲۰ میلیون نسخه) و Red Dead Redemption 2 (با میزان فروش بیش از ۲۹ میلیون نسخه) است. به‌تازگی دانیل احمد، تحلیل‌گر صنعت بازی‌های ویدیویی، در پست توییتر خود درمورد موفقیت چشم‌گیر آخرین بازی جی‌تی ای از زمان انتشار آن صحبت کرده بود. جالب است بدانید فقط در سال ۲۰۱۹، این عنوان توانست به طرز حیرت‌انگیزی ۲۰ میلیون نسخه فروش داشته باشد. با این‌حال بیشترین میزان فروش GTA 5 به سال ۲۰۱۳، سال عرضه‌ی آن، برمی‌گردد.

در حال حاضر بازی Borderlands 3 برای رایانه‌های خانگی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و با قیمت 30 دلار در بخش انتخاب سال منتقدان فروشگاه پلی‌استیشن، قابل خریداری است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا