بازی Borderlands 2 VR برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

ماجراجویی و حضور در دنیای فانتزی Borderlands

بازی Borderlands 2 VR برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد Masoudezt ۰ ۱۲ شهریور ۱۳۹۸
Borderlands 2 VR برای رایانه‌های شخصی

استودیو گیرباکس (Gearbox) اخیرا تریلری را منتشر کرده و در آن عرضه بازی Borderlands 2 VR برای رایانه‌های شخصی را تایید کرده است. این عنوان در پاییز 1398 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

Borderlands 2 VR، در واقع نسخه واقعیت مجازی بازی Borderlands 2 بوده که حدود یک سال قبل برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار گرفت. هم‌اکنون این بازی به همراه تمامی بسته‌های الحاقی نسخه پلی‌استیشن 4، برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در طول کنفرانس Gearbox Main Theatre Show در رویداد Pax West، تیم سازنده این بازی بسته الحاقی Bad Ass Mega Fun را به کاربران معرفی کرد. در این بسته الحاقی، 16 قسمت از بسته الحاقی اصلی که برای بازی Borderlands 2 عرضه شده بود، جمع‌آوری شده و به صورت یکجا و کاملا رایگان برای نسخه واقعیت مجازی در دسترس قرار خواهد گرفت؛ این همان چیزی است که توسط استودیو گیرباکس به کاربران وعده داده شده بود. در تریلر معرفی بازی Borderlands 2 VR برای رایانه‌های شخصی، توسط تیم سازنده تهیه شده، به نمایش محیط بازی، شخصیت‌ها و سلاح‌ها پرداخته شده است که این موارد، همگی به نسخه اصلی بازی، یعنی Borderlands 2 مربوط می‌شود.

نسخه واقعیت مجازی این بازی در تاریخی نامشخص میان شهریور و آبان امسال (سپتامبر و نوامبر 2019) در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

عنوان Borderlands 2 VR یک بازی تک‌نفره بوده که از روی بازی شوتر معروف Borderlands 2 طراحی شده است. این بازی توانست نمرات خوب و قابل قبولی را از سوی منتقدان کسب کند. با این حال به نظر می‌رسد در حال حاضر بیشتر هواداران سری، درگیر نسخه سوم، یعنی Borderlands 3 هستند. به طور خلاصه، در صورتی که به این عنوان و تجربه آن علاقه‌مند هستید، انتظار شما مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید.

بازی Borderlands 2 VR هم‌اکنون در پلتفرم پلی‌استیشن VR در دسترس قرار داشته و همانطور که گفته شد، در پاییز امسال برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا