#مهسا_امینی

سازندگان بازی Blood & Truth مشغول ساخت بازی برای PS5 هستند

اخبار تازه‌ای از تیم Sony London Studio به گوش می‌رسد


تیم Sony London Studio که بازی Blood & Truth را ساخته، هم‌اکنون روی یک بازی انحصاری برای PS5 که احتمالا بخش آنلاین دارد، مشغول به کار است.

پلتفرم PlayStation VR در سال‌های گذشته، چندین بازی جذاب و پرهیجان مانند Resident Evil 7 و  Astrobot: Rescue Mission را برای کاربران خود به ارمغان آورده است؛ البته بازی  Blood & Truth نیز یکی دیگر از آثاری به حساب می‌آید که عملکرد موفق و خیره‌کننده روی واقعیت مجازی کنسول پلی‌استیشن 4 داشت.

بازی Blood & Truth که توسط Sony London Studio ساخته شد، با اینکه گیم‌پلی نسبتا کوتاهی داشت، توانست نقد‌های خوبی از سوی بازیکنان و رسانه‌ها دریافت کند. این بازی با جلوه‌های گرافیکی چشم‌ نواز و اکشن جذاب اول شخص خود، بازیکنان را به وجد آورد و حالا به نظر می‌رسد که همان تیم مشغول ساخت تجربه‌ی جدیدی برای PS5 هستند.

بنابر صفحه لینکدین سرپرست بخش انیمیشن London Studio، او مشغول کار روی یک بازی برای PS5 است. به غیر از این موضوع، هیچ اطلاعاتی دیگر از پروژه‌ی جدید او و همکارانش در دسترس نیست اما خیلی‌ها احتمال می‌دهند که بازی در حال ساخت شعبه‌ی لندن استودیو سونی، مربوط به دستگاه واقعیت مجازی پلی‌استیشن 5 باشد.

علاوه بر این، اگر شما نگاهی به صفحه لیست شغلی استودیو نگاهی بیاندازید، متوجه می‌شوید که مشغول استخدام یک سرپرست برنامه‌نویس آنلاین برای عنوان بزرگ بعدی خود هستند. این موضوع نوید این را می‌دهد که London Studios بخش آنلاین را برای بازی بعدی خودش در نظر گرفته است، کما اینکه سونی معمولا علاقه چندانی به سرمایه‌گذاری برای بخش آنلاین در استودیو های فرست پارتی خود نشان نمی‌دهد.

استودیو‌های سونی در حال حاضر بازی‌هایی مورد انتظار در حال ساخت دارند. استودیوی Santa Monica مشغول ساخت God of War Ragnarok، استودیوی Polyphony Digital که مشغول نسخه بعدی از سری Gran Turismo است و استودیوی Guerrilla Games هم ساخت Horizon 2: Forbidden West در دستور کار خود دارد. بخش جالب ماجرا این است که این پروژه‌های بزرگ تا انتهای سال ۲۰۲۱ عرضه خواهند شد و احتمالا سال خوبی را برای کنسول PS5 رقم خواهد زد.

حدود ۱۸ سال پیش در سال ۲۰۰۲ که کنسول PS2 یکه‌تاز بازار سرگرمی و تکنولوژی بود، Sony London Studio تاسیس شد و از همان موقع، این استودیو نسبتا کم کار بود و عناوین زیادی نساخت، اما به نظر می‌رسد که سونی مشغول سرمایه‌گذاری بیشتری روی تیم با استعداد خودش در لندن است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا