برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سازندگان Silent Hill 2 Remake روی یک بازی کاملا جدید کار می‌کنند

با همکاری تیک‌تو

سازندگان Silent Hill 2 Remake روی یک بازی کاملا جدید کار می‌کنند ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سازندگان Silent Hill 2 Remake

سازندگان Silent Hill 2 Remake روی دو پروژه جدید که یک مورد از آن‌ها یک بازی کاملا جدید با همکاری شرکت تیک‌تو است کار می‌کنند.

استودیو بلوبر تیم (Bloober Team) که هم‌اکنون مشغول کار روی پروژه بازسازی Silent Hill 2 است و ساخت بازی‌هایی نظیر The Medium و Observer را در کارنامه کاری خود دارد، روی دو پروژه جدید معرفی نشده مشغول به کار است. مورد اول پروژه C نام داشته که یک بازی کاملا جدید بوده و با همکاری شرکت تیک‌تو (Take-Two Interactive) تولید می‌شود. مورد بعدی پروژه R نام دارد. عنوانی که برای عرضه در سال 2025 برنامه‌ریزی شده و براساس یکی دارایی‌های شرکت Skybound Entertainment ساخته می‌شود. شرکتی که متعلق به خالق مجموعه The Walking Dead یعنی رابرت کرکمن (Robert Kirkman) است.

در حال حاضر استودیو بلوبر تیم از انتشار جزئیات بیشتر خودداری کرده، با این حال گزارش مالی اخیر آن‌ها که توسط کاربر pl_evil در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق ترجمه شده، بخش اندکی از برنامه‌های این استودیو را مشخص می‌کند. استودیویی که در حال به اتمام رساندن فرآیند تولید بازسازی بازی Silent Hill 2 است.

به گفته این توسعه‌دهنده “پروژه C، که مشغول ساخت آن به همراه پرایوت دیویژن (Private Division واحد نشر کمپانی تیک‌تو) هستیم در حال حاضر پیشرفت خوبی داشته و ما از آن روند آن بسیار خرسند هستیم. این پروژه، قدم بزرگ بعدی برای تیم ما محسوب می‎‌شود تا بتوانیم یک استراتژی طولانی مدت را پیاده‌سازی کنیم. این پروژه هم‌چنین اولین بازی اورجینال جدید ما (این IP متعلق به بلوبر تیم است) به عنوان بخشی از این استراتژی جدید به شمار می‌رود.”

این گزارش بیان می‌دارد بازی جدید سازندگان Silent Hill 2 Remake در سال جاری معرفی شده و تیم سازنده صبر ندارد تا تاثیر کار خود روی این پروژه منحصر به فرد را به نمایش بگذارد. از سوی دیگر پروژه R قرار است نخستین رونمایی خود را در سال 2025 داشته باشد. با این حال هنوز مشخص نیست این مسئله شامل تنها معرفی بازی مذکور شده و یا انتشار کامل بازی نیز در همین سال صورت می‌گیرد.

در همین گزارش مالی اعضای استودیو بلوبر تیم به این نکته نیز اشاره کردند که از کار خود روی Silent Hill 2 Remake بسیار مطمئن و هیجان‌زده هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments