شرکت بلیزارد از احتمال لغو BlizzCon 2020 می‌گوید

طوفان کرونا دامن‌گیر بلیزارد هم شد

شرکت بلیزارد از احتمال لغو BlizzCon 2020 می‌گوید مهسا سپاهی ۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ اخبار (گیم)
BlizzCon 2020

به دنبال لغو رویدادهای مختلف به‌خاطر اپیدمی کرونا، شرکت بلیزارد (Blizzard Entertainment) به هوادارانش گفت چند ماه قبل از BlizzCon 2020، به صورت عمومی اعلام خواهد کرد که این کنفرانس برگزار می‌شود یا خیر.

پس از لغو کنفرانس E3 امسال، افراد زیادی درمورد BlizzCon 2020 ابراز نگرانی کرده‌اند که آیا این رویداد هم مانند دیگر برنامه‌های دیگر دنیای بازی‌های ویدیویی درگیر مشکلات اپیدمی کرونا خواهد شد یا خیر. شرکت بلیزارد در پاسخ به طرفداران خود اعلام کرده در صورتی که تصمیمی در مورد این کنفرانس گرفته شود، حتما آن‌ها را در جریان قرار خواهد داد. همچنین بلیزارد می‌گوید امنیت و رفاه مردم اولین اولویت این کمپانی شمرده می‌شود.

از آن‌جایی که بسیاری از ما هفته‌هاست که در قرنطینه هستیم و در برخی موارد به صورت مستقیم تحت فشار چالش‌های پیش‌ آمده در سراسر جهان قرار گرفته‌ایم، منتظر زمانی هستیم تا بتوانیم همدیگر را به صورت حضوری ملاقات کنیم و باهم جشن بگیریم. درحالی که امیدوار هستیم در پایان سال (میلادی) همه‌چیز بهتر شود، نکته‌ی اصلی آن است که هنوز نمی‌دانیم برگزاری BlizzCon 2020 امکان پذیر خواهد بود یا خیر. ممکن است چند ماهی طول بکشد تا از این موضوع مطمئن شویم اما زمانی که مشخص شود حتما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

طبق گفته‌ی بلیزارد، این شرکت قبل از شروع اپیدمی کرونا برنامه‌های خود را برای BlizzCon شروع کرده بود. هنوز مشخص نیست بلیزارد چه برنامه‌ای برای این کنفرانس دارد اما احتمال زیاد در صورت لغو شدن آن را به صورت آنلاین برای طرفداران خود برگزار خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا