#مهسا_امینی

تاریخ انتشار بازی Bleeding Edge پیش از موعد لو رفت

کمتر از پنج ماه تا تجربه‌ی اثر جدید Ninja Theory زمان باقی مانده است

تاریخ انتشار بازی Bleeding Edge

تاریخ انتشار بازی Bleeding Edge که جدیدترین اثر استودیوی Ninja Theory به حساب می‌آید، اعلام شد. شاید جالب باشد بدانید که این بازی، اولین محصول این استودیو پس از پیوستن به مایکروسافت محسوب می‌شود و برخلاف انتظارات، تاریخ عرضه‌ی آن به بازارهای جهانی پیش از آغاز مراسم X019 لو رفت.

تا ساعاتی دیگر رویداد X019 در شهر لندن به طور رسمی آغاز می‌شود، اما به نظر می‌رسد که یک‌سری اخبار و رونمایی‌های مهم زودتر از موعد مشخص شده‌اند؛ از جمله تاریخ انتشار بازی Bleeding Edge که با به‌روز شدن صفحه‌ی بازی در استور مایکروسافت از آن مطلع گشتیم. طبق چیزی که در صفحه‌ی بازی در استور ذکر شده است، این عنوان در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۰ (۵ فروردین ۱۳۹۹) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. سایت یوروگیمر پیش از این‌که مایکروسافت این صفحه را پاک کند، تصویری از آن ثبت کرده است که در ادامه مشاهده می‌کنید.

کسانی که از طریق سرویس Xbox Game Pass بازی را پیش‌خرید کنند، به نسخه‌ی بتای محدود نیز دسترسی خواهند داشت که در دو مقطع زمانی، یکی ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (۲۵ بهمن ۱۳۹۸) و دیگری ۱۳ مارس ۲۰۲۰ (۲۳ اسفند ۱۳۹۸) اجرا خواهد شد.

استودیوی Ninja Theory که به واسطه‌ی خلق آثار باکیفیتی چون DmC: Devil May Cry، Enslaved و Hellblade: Senua’s Sacrifice شهرت دارد، طبق اعلام رسمی مایکروسافت در E3 2018 توسط این شرکت خریداری شد و به عضوی از خانواده‌ی Xbox Game Studios تبدیل گشت. بازی Bleeding Edge اولین بازی انحصاری این استودیوی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس و ویندوز به شمار می‌آید که سال گذشته در E3 2019 رونمایی شد و یک بازی اکشن سوم شخص آنلاین است که در آن، دو تیم چهار نفره در قالب هیروهای مختلف به رقابت با هم می‌پردازند.

رویداد X019 امشب ساعت ۲۳:۳۰ در شهر لندن برگزار آغاز شد و در کنفرانس آغازین، اطلاعات جدیدی از عناوین در حال ساخت استودیوهای مایکروسافت، کنسول نسل بعدی این شرکت، پروژه‌ی xCloud و عناوین جدید سرویس Xbox Game Pass به اشتراک گذاشته خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا