1%
  • 0/10

آیا ماهرشالا علی از فیلم Blade جدا شده است؟

شایعه‌‌ای که اخیراً در فضای مجازی مطرح شده

آیا ماهرشالا علی از فیلم Blade جدا شده است؟ ۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ماهرشالا علی از فیلم Blade

جف اسنایدر، افشاگر مشهور صنایع فیلم و سریال، به شایعه خروج ماهرشالا علی از فیلم Blade واکنش نشان داده است.

کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیو مارول، حدوداً پنج سال پیش و در جریان کامیک کان سن دیگو همه را غافلگیر کرد. در این رویداد، ماهرشالا علی (Mahershala Ali) به روی صحنه آمد تا ساخت ریبوت مجموعه‌های Blade بطور رسمی اعلام شود. البته شرایط در ادامه به هیچ وجه مطابق انتظار پیش نرفت.

طبق گزارش‌های غیررسمی، فیلم Blade فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته و همین موضوع هم باعث شده فیلمنامه نویسان و کارگردانان به آن پیوسته و پس از مدتی به همکاری خود خاتمه دهند. همچنین در یک برهه زمانی گزارش شده بود ماهرشالا علی از روند پیشرفت پروژه رضایت نداشته و مدیران مارول را به خروج از پروژه تهدید کرده بود.

یک منبع غیررسمی شب گذشته مدعی شده بود ماهرشالا علی از فیلم Blade جدا شده است. بحث و گفتگو درباره حقیقت داشتن یا نداشتن شایعه ادامه داشت تا اینکه جف اسنایدر (Jeff Sneider) به آن واکنش نشان داد. او تاکید کرد بازیگر آمریکایی هنوز نقش اصلی را بر عهده داشته و از شرایط کنونی فیلمنامه رضایت دارد. هر چند، اسنایدر در ادامه خبر ناامیدکننده‌ای را به اشتراک گذاشت.

جف اسنایدر در ادامه گزارش خود گفت ریبوت فیلم Blade در آینده نزدیک جلوی دوربین نمی‌رود. از همین رو، احتمال به تعویق افتادن اکران سراسری‌اش تا سال ۲۰۲۶ میلادی وجود دارد. این اثر در حال حاضر برای انتشار در سال ۱۷ آبان سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۷ نوامبر سال ۲۰۲۵ میلادی) میلادی برنامه ریزی شده است.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از داستان بلید در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم غیر از ماهرشالا علی، آیرون پیر (Aaron Pierre)، دلروی لیندو (Delroy Lindo) و میا گوث (Mia Goth) هم در پروژه حضور داشته و نقش‌هایی نامشخص را بر عهده دارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments