آهنگساز فیلم Black Widow تغییر کرد

الکساندر دسپلات از پروژه کنار رفت

آهنگساز فیلم Black Widow

مدیران استودیوی مارول ترجیح دادند همکاری خود را با الکساندر دسپلات پایان دهند و فرد دیگری را به عنوان آهنگساز فیلم Black Widow انتخاب کنند.

شرکت دیزنی و استودیوی مارول در ابتدا تمایل نداشتند زمان اکران Black Widow را عقب بیندازند، اما پس از بسته شدن سینماها در تعدادی از ایالت‌های آمریکا به دلیل بحران کرونا مجبور به این کار شدند. حالا که اکران بیست و چهارمین فیلم دنیای سینمایی مارول به تعویق افتاده است و حداقل چند ماه با آمدن به سینماها فاصله دارد، سازندگان سعی دارند از این فرصت نهایت استفاده را ببرند و تغییراتی را در جهت افزایش کیفیت فیلم انجام دهند.

با توجه به گزارش وب‌سایت Film Music Reporter آهنگساز فیلم Black Widow توسط دیزنی و مارول تغییر کرده است. پیش از این قرار بود الکساندر دسپلات (Alexandre Desplat) موسیقی متن را بسازد، اما این وظیفه اکنون روی دوش‌های لورن بلف (Lorne Balfe) قرار دارد. این آهنگساز اسکاتلندی یکی از شاگردان هانس زیمر (Hans Zimmer) در شرکت Remote Control Productions بوده و در کنار او روی چندین پروژه‌ی بزرگ کار کرده است. از پروژه‌های مشترک بلف و زیمر می‌توان به بازی‌های ویدیویی Crysis 2 ،Call of Duty: Modern Warfare 2 ،Skylanders: Spyro’s Adventure و همچنین فیلم سینمایی Pirates of the Caribbean: At World’s End اشاره کرد.

لورن بلف در طول فعالیت مستقل خود به عنوان یک آهنگساز روی پروژه‌های مختلفی از جمله Mission: Impossible – Fallout ،The Lego Batman Movie ،Bad Boys for Life و همچنین سریال His Dark Materials کار کرده است، اما هرگز موفق به دریافت جایزه‌ای از سوی مراسم‌های معتبر نشد. الکساندر دسپلات شرایط کاملا متفاوتی دارد و جوایز مختلفی را از آن خود کرده است که برای مثال می‌توان به جایزه‌ی اسکار بهترین موسیقی متن اشاره کرد. در ضمن Black Widow اولین بلاک‌باستر سال ۲۰۲۰ نیست که آهنگسازش مدت کوتاهی قبل از اکران تغییر می‌کند. پیش از این، اتفاق مشابهی برای No Time To Die رخ داده بود. در ابتدا قرار بود دن رومر (Dan Romer) موسیقی متن را آماده کند، اما هانس زیمر نهایتا این وظیفه را بر عهده گرفت.

در پی اتفاقاتی که در فیلم Captain America: Civil War رخ داد، ناتاشا رومانوف مجبور می‌شود خطر را به جان بخرد و یک بار برای همیشه با گذشته‌ی خود روبرو شود. در این میان، او با دوستان قدیمی خود ملاقات می‌کند و مخاطب اطلاعات بیشتری از گذشته‌ی او به‌دست می‌آورد. شخصیت منفی این فیلم فردی با لقب Taskmaster خواهد بود. او قادر است با تماشای حرکات رزمی فرد مورد نظر، آن‌ها را در مدت زمان کوتاهی یاد و به شکل موثری در جریان مبارزات به کار بگیرد. همین موضوع هم باعث می‌شود تا او دشمنی سرسخت برای ابرقهرمانان مارولی باشد.

تاریخ اکران جدید Black Widow از سوی دیزنی یا مارول مشخص نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا