بازیگر ایرانی Person of Interest به دواین جانسون در Black Adam پیوست

جزئیات اولیه از نقش او منتشر شد

بازیگر ایرانی Person of Interest

سارا شاهی بازیگر ایرانی Person of Interest به تیم بازیگری فیلم Black Adam پیوسته و قرار است در کنار دواین جانسون به نقش‌آفرینی بپردازد.

بلک ادم، یکی از شخصیت‌های پیچیده‌ی کمیک بوک‌های دی‌سی به شمار می‌رود. او در ابتدا دشمن اصلی شزم بود اما همزمان با آغاز قرن بیست و یکم میلادی، نقش او در داستان‌ها تغییر کرد. جف جونز (Geoff Johns)، دیوید اس. گویر (David S. Goyer) و جفری اوردوی (Jerry Ordway) بنا به دلایلی تصمیم گرفتند ادم را از یک ابرشرور به یک ضدقهرمان تغییر دهند که سعی دارد اشتباهات گذشته را جبران کند. او قرار بود در فیلم سینمایی Shazam حضور داشته باشد اما برنامه‌های استودیوی برادران وارنر و دی‌سی فیلمز تغییر کرد تا قبل از کراس‌اُور آن دو شخصیت، فیلم اختصاصی Black Adam را شاهد باشیم.

با توجه به گزارشی که وب سایت Deadline منتشر کرده، سارا شاهی (Sarah Shahi) با استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز به توافق رسیده و قرار است در فیلم سینمایی Black Adam نقش‌آفرینی کند. اگرچه نام شخصیت او در فیلمنامه مشخص نیست اما می‌دانیم به عنوان یک استاد دانشگاه جلوی دوربین خواهد رفت؛ فردی که رهبری نیروهای مقاومت کنداق (کشوری تخیلی و محل تولد بلک ادم) را بر عهده دارد. از آن‌جایی که اطلاعات موجود چندان زیاد نیستند، نمی‌توان حدس زد شاهی به عنوان شخصیتی کمیک بوکی نقش‌آفرینی می‌کند یا به عنوان شحصیتی کاملا جدید جلوی دوربین می‌رود.

سارا شاهی از ۱۹۹۷ میلادی رسما وارد حوزه‌ی بازیگری شد. او در ابتدا نقش‌های بسیار کوچک و بدون اهمیت را ایفا می‌کرد. در نتیجه، نامش در تیتراژ هم نمایش داده نمی‌شد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه یکی از نقش‌های اصلی سریال جنایی Life محصول شبکه‌ی NBC را دریافت کرد. پس از آن‌، نقش‌های مهم‌تری را پذیرفت که برای مثال می‌توان به ثمین شاو در Person of Interest اشاره کرد. شخصیتش در ابتدا چندان اهمیت نداشت اما به مرور زمان یکی از مهره‌های کلیدی لقب گرفت. شاهی در این سریال نقش یکی از قاتلین سازمان ISA آمریکا را بر عهده دارد؛ قاتلی که از اختلال شخصیتی رنج برده و قادر به حس عواطف انسانی نیست.

طبق اطلاعاتی که در جریان نخستین قسمت رویداد DC FanDome به اشتراک گذاشته شدند، بلک ادم تنها شخصیت کمیک بوکی حاضر در Black Adam نیست و علاقه‌مندان می‌توانند خود را برای حضور اعضای Justice Society از جمله هاوکمن، دکتر فیت، اتم اسمشر و سایکلون آماده کنند. نوحا سنتینو (Noah Centineo) و آلدیس هاج (Aldis Hodge) قرار است به عنوان اتم اسمشر و هاوکمن جلوی دوربین بروند اما بازیگران دیگر نقش‌ها هنوز معرفی نشده‌اند. انتظار می‌رود طی ماه‌های باقی مانده از سال جاری میلادی شاهد معرفی دیگر بازیگران باشیم؛ زیرا روند فیلمبرداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اوایل سال آینده‌ی میلادی آغاز خواهد شد.

استودیوی برادران وارنر قصد داشت Black Adam را در دسامبر سال آینده به سینماها بیاورد اما همه‌گیری ویروس کرونا این فیلم را با تاخیر مواجه کرده است. جدیدترین ساخته‌ی ژائومه کویت-سرا (Jaume Collet-Serra) در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا