برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مارگو رابی علاقه‌ی زیادی به مبارزه با زن شگفت‌انگیز دارد

ملکه‌ی شرارت گاتهام می‌خواهد مقابل پرنسس دیانا قرار بگیرد

مارگو رابی علاقه‌ی زیادی به مبارزه با زن شگفت‌انگیز دارد ۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
مارگو رابی زن شگفت‌انگیز

مارگو رابی در مصاحبه‌ای گفت که علاقه‌ی زیادی به ساخت فیلم مشترکی بین هارلی کوئین و زن شگفت‌انگیز دارد که این دو کاراکتر با یک دیگر مبارزه کنند.

دنیای کامیک بسیار پیچیده و جذاب است. ما در دنیای کامیک‌های دی‌سی و مارول شاهد حوادثی هستیم که در آن ابر قهرمانان یا شخصیت‌های منفی با یک دیگر هم تیمی می‌شوند و شروع به مبارزه می‌کنند. تیم شدن ابرقهرمانان یا ضد قهرمانان چند سالی است که در صنعت سینما هم وارد شده و ما شاهد اکران فیلم‌هایی چون Avengers از دنیا مارول و Justice League از دنیای دی‌سی بودیم.

Birds of Prey نام یکی دیگر از آثار کامیک دی‌سی است که در آن ضد قهرمانان مونث با یک دیگر هم تیم می‌شوند. کمپانی برادران وارنر هم فیلمی با الهام از این کامیک، تولید و روی پرده‌های سینما منتشر کرده است.

مارگو رابی که در فیلم Suicide Squad در نقش هارلی کوئین قرار گرفته بود، به تازگی در مصاحبه‌ای به ساخت یک فیلم مشترک بین هارلی و زن شگفت‌انگیز ابراز علاقه کرده است. زمانی که از او در این باره پرسیدن گفت:

من فکر می‌کنم، در صورت این اتفاق ما باید با یک دیگر مبارزه کنیم.

این در حالیست که جـِرنی اسمالت-بل بازیگر نقش بلک کنیری به هم تیمی شدن بین هارلی کوئین و زن شگفت‌انگیز در یکی از کامیک‌ها اشاره کرد. همچنین رزی پرز بازیگر نقش رنی مونتویا در فیلم Birds of Prey از حضور پرنسس دیانا در فیلم استقبال کرد و گفت:

من عاشق گال گادوت  هستم و با در نظر گرفتن این که تمام فیلم‌های دی‌سی در یک جهان رخ می‌دهد، پس بهتر است با او هم تیم شویم.

مارگو رابی خطاب به رزی پرز گفت:

ما آدم بد‌های فیلم هستیم، بنابراین با او مبارزه می‌کنیم.

در کامیک‌های دی‌سی چند نسخه وجود دارد که زن شگفت‌انگیز با گروه پرندگان شکاری همکاری می‌کند. در آخرین این داستان‌ها می‌توان به شمار ۱۶ کامیک Batgirl and the Birds of Prey سال ۲۰۱۸ اشاره کرد که با شیوع یک ویروس، زن شگفت‌انگیز در کنار هارلی کوئین برای حل کردن مشکلات با یک‌دیگر همکاری می‌کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments