#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید Biomutant به مناسبت روز جهانی جنگ ستارگان منتشر شد

ادای احترام به یک فرنچایز قدیمی

تماشا کنید: تریلر جدید Biomutant به مناسبت روز جهانی جنگ ستارگان منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

استودیو اکسپریمنت 101 و شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک به مناسبت روز جهانی جنگ ستارگان تریلر جدید Biomutant را منتشر کردند.

اکسپریمنت 101، یک استودیو سوئدی است که محصول جدید خود را با نام Biomutant در گیمزکام سال ۲۰۱۷ میلادی رونمایی کرد. سازندگان در آن زمان تاکید داشتند فرآیند توسعه محتوا به اتمام رسیده و تنها برقراری تعادل میان سیستم‌های مختلف باقی مانده است. با وجود این، تیم توسعه در سکوت خبری فرو رفت؛ سکوتی که پس از چند سال و با انتشار اطلاعات جدید از تاریخ عرضه، سیستم مورد نیاز و نمایش تریلرهای جدید شکسته شد.

Biomutant، یک بازی نقش‌آفرینی بوده و در دنیایی فانتزی و آخرالزمانی روایت می‌شود. داستان درباره درخت زندگی است که در آستانه نابودی قرار دارد. در چنین شرایطی، شخصیت اصلی وظیفه می‌یابد به انتهای تمامی ریشه‌ها رفته و موجوداتی تحت عنوان جهان‌خوارها (World Eaters) را از بین ببرد؛ موجوداتی که از ریشه‌ها تغذیه می‌کنند. نجات درخت زندگی، یکی از سه خط اصلی داستانی است. دو خط داستانی دیگر، به نبرد قبایل و گذشته پروتاگونیست مربوط می‌شود.

اکسپریمنت 101 و تی‌اچ‌کیو نوردیک به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی جنگ ستارگان، تریلر جدید Biomutant را در فضای مجازی منتشر شده‌اند که با الهام از اولین تیزر Star Wars: The Rise of Skywalker ساخته شده است. در ابتدا ویدیو، شخصیت اصلی بازی را می‌بینیم که لباسی شبیه به ری به تن داشته و خود را برای مقابله با حیوانی بزرگ آماده می‌کند. البته خبری از لایت‌سیبر نیست و به جای آن، شاهد یک فرچه توالت در دستان پروتاگونیست هستیم. از دیگر نکات قابل‌توجه تریلر می‌توان به موسیقی‌ای اشاره کرد که با الهام از موسیقی تم Star Wars ساخته شده است.

سازندگان بایومیوتنت، تنها تیمی نیست که به فرا رسیدن روز جهانی جنگ ستارگان واکنش نشان داده است. بتزدا آرتورکی را در اکانت توییتری خود به اشتراک گذاشته که اشاره‌ای مستقیم به فرنچایز مشهور آمریکایی به شمار می‌رود. آرتورک مزبور دووم اسلیر را نشان می‌دهد که شنلی مانند جدای‌ها به تن کرده و خود را برای نبرد آماده می‌کند. علاوه بر این، سفینه‌ای که شخصیت اصلی دووم در آن حضور دارد، از بسیاری جهات به سفینه‌های موجود در فرنچایز Star Wars شبیه است. برای مشاهده آرتورک می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

بازی Biomutant در تاریخ چهار خرداد سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۵ مه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تا به این لحظه صحبتی از نسخه‌های نسل نهمی به میان نیامده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا