تماشا کنید: تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Biomutant منتشر شد

این ویدیو شامل اطلاعاتی از بوم‌های مختلف بازی، مبارزه با باس فایت‌ها ‌و امکانات شخصی‌سازی می‌شود

به تازگی تریلر 10 دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Biomutant منتشر شده است. استودیو سوئدی Expriment 101 وظیقه توسعه بازی را برعهده دارد و شرکت THQ Nordic آن را منتشر می‌کند.

پس از سکوتی نسبتا طولانی، حال استودیو اکسپریمنت 101 طی رویداد دیجیتالی IGN Summer of Gaming، ویدیو تازه‌ای از گیم‌پلی بازی Biomutant منتشر کرده است. این ویدیو با تمرکز روی دنیای بزرگ و غنی بازی، اطلاعات زیادی در مورد مناطق و بوم‌های مختلف بازی، باس فایت‌ها ‌و امکانات شخصی‌سازی کاراکتر را نمایش می‌دهد.

علاوه بر این، استفان لونگ کوویست (Stefan Ljungqvist)، کارگردان بازی، در گفتگو خود با وب سایت IGN، از روند توسعه بازی Biomutant صحبت کرده است.

ما در مرحله سپری کردن مراحل پایانی توسعه هستیم. در بازی‌های بزرگی مانند Biomutant، شما باید با چالش‌های فنی و هنری بسیاری دست و پنچه نرم کنید. در این مرحله از تولید، ما در حال رفع باگ‌ها و مشکلات بازی هستیم تا مطمئن شویم اثری مناسب و با آزادی عمل بالا به بازی‌بازان ارائه می‌دهیم.

این یکی از چالش‌ها، جهان باز بودن بازی است. شما همواره برای انتخاب‌های خود در دنیای بازی آزاد خواهید بود. در آغاز توسعه، ما دوست داشتیم به بازیکنان «آزادی عمل کامل» بدهیم، اما اگر آزادی بیش از حد باشد، شما نمی‌دانید چه کاری انجام دهید. بنابراین ما در تلاش هستیم تا برخی موارد را ساده‌تر کنیم تا شما روی کاری تمرکز کنید که قرار است انجام دهید. با این حال می‌توان گاهی در هر نقطه از مسیر منحرف شد و آنچه را دوست داشت، انجام داد. بعد از تجربه‌ی یک ساعت اولیه بازی شما قادر خواهید بود همه‌ی دنیای بازی را جستجو کنید. اما این موضوع ممکن است برای افرادی که نیاز به کمک یا راهنمایی بیشتری دارند چالش‌برانگیز باشد، بنابراین ما در تلاش هستیم تا راه‌حلی برای این مورد پیدا کنیم.

در آخر، بازی Biomutant قرار است در تاریخی نامشخص برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر شود. با توجه به صحبت‌های اخیر توسعه‌دهندگان مبنی بر اینکه بازی مراحل پایانی توسعه را پشت سر می‌گذارد، انتظار می‌رود به‌زودی از تاریخ دقیق انتشار این بازی اکشن و نقش‌آفرینی رونمایی شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا