1%
  • 0/10

ریمستر بازی Beyond Good and Evil به‌زودی از راه می‌رسد

تعیین رده سنی بازی

ریمستر بازی Beyond Good and Evil به‌زودی از راه می‌رسد ۰ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ریمستر Beyond Good and Evil

با توجه به تعیین درجه سنی، به نظر می‌رسد که ریمستر بازی Beyond Good and Evil به‌زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

بعد از انتشار شایعه‌های متعدد، سرانجام شرکت یوبیسافت به مناسبت بیست سالگی مجموعه از ساخت نسخه ریمستر بازی بیاند گود اند اویل خبر داد. با این حال، تیم سازنده تا به امروز اطلاعات زیادی درباره این بازی ارائه نکرده و طبق معمول، تاریخ انتشار آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که این عنوان زودتر از آنچه که فکرش را می‌کنید، روانه بازار خواهد شد! در واقع، ماجرا از این قرار است که سازمان رده‌بندی سنی بازی‌ها در کشور کره جنوبی اخیرا درجه سنی ریمستر بازی Beyond Good and Evil را مشخص کرده است.

با توجه به اینکه تعیین رده سنی بازی‌ها معمولا در اواخر پروسه ساخت اتفاق می‌افتد، به نظر می‌رسد که زمان چندان زیادی تا اتمام پروسه ساخت و انتشار بازی باقی نمانده است. انتظار می‌رود این عنوان برای کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود.

لازم به ذکر است که تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها، به تازگی خاطرنشان کرده که طبق شنیده‌ها، این ریمستر قرار است در تاریخ ۵ مارس سال جاری (۱۵ اسفند ماه پیش‌رو) به بازار عرضه شود. بدین ترتیب، یوبیسافت احتمالا طی روزها و هفته‌های آینده ضمن انتشار تریلر جدید، تاریخ دقیق عرضه بازی را نیز مشخص خواهد کرد.

بهتر است بدانید که تصاویر منتشر شده از این ریمستر در سرویس یوبیسافت پلاس چندان باب میل هوادارها نبود و انتقادهای زیادی به کیفیت بصری پایین بازی وارد شده است. با این حال، تیم سازنده مدعی است که این تصاویر برگرفته از بیلد اولیه بازی بوده و کیفیت نسخه نهایی به مراتب بهتر خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments