یوبیسافت و نتفلیکس اقتباس سینمایی Beyond Good and Evil را می‌سازند

کارگردان Detective Pikachu این پروژه را جلوی دوربین خواهد برد

یوبیسافت و نتفلیکس اقتباس سینمایی Beyond Good and Evil را می‌سازند سورنا رضایی ۰ ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
اقتباس سینمایی Beyond Good and Evil

طبق گزارشی که روی خروجی وب سایت The Hollywood Reporter قرار گرفته، اقتباس سینمایی Beyond Good and Evil مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد.

یوبیسافت در سال ۲۰۱۱ میلادی بخش Ubisoft Film & Television را تاسیس کرد. این زیرمجموعه وظیفه دارد با استودیوهای فعال در حوزه‌ی فیلم و سریال وارد همکاری شده و اقتباسی از آثار محبوب این ناشر فرانسوی را تولید کند. فیلم سینمایی Assassin’s Creed محصول سال ۲۰۱۶، اولین محصول این بخش بود. فیلم فرقه‌ی قاتلین نتوانست از پس انتظارها بیاید و طبق گزارش‌های غیررسمی، ضرری ۷۵ الی ۱۰۰ میلیون دلاری را به سازندگان خود تحمیل کرد. با اینحال، مدیران Ubisoft Film & Television دست بردار نبوده و روی پروژه‌های مختلفی کار می‌کنند.

با توجه به گزارشی که وب سایت The Hollywood Reporter به اشتراک گذاشته، دو شرکت Ubisoft Film & Television و نتفلیکس وارد همکاری شده و قرار است اقتباس سینمایی Beyond Good and Evil را تولید کنند. راب لترمن (Rob Letterman) فیلمنامه‌نویس و فیلمساز آمریکایی وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده گرفته است. او از اواخر دهه‌ی ۹۰ میلادی وارد حوزه‌ی کارگردانی شد و طی این سال‌ها آثار مختلفی را ساخته است که از شاخص‌ترینشان می‌توان به Goosebumps و Detective Pikachu اشاره کرد.

جیسون آلتمن (Jason Altman) و مارگارت بویکین (Margaret Boykin) دیگر دست‌اندرکاران حاضر در این پروژه هستند. این دو از طرف Ubisoft Film & Television به تیم تولید اضافه شده‌اند تا به عنوان تهیه‌کننده روی روند ساخت نظارت داشته باشند. اقتباس سینمایی Beyond Good and Evil مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد. از همین رو، نباید انتظار داشت لیست بازیگران یا جزئیات مربوط به فیلمنامه طی هفته‌ها یا ماه‌های آینده به اشتراک گذاشته شود. در ضمن، سازندگان در حال حاضر به دنبال نویسندگان مناسب می‌گردند تا وظیفه‌ی آماده‌سازی فیلمنامه را بر دوش آن‌ها بگذارند.

Beyond Good and Evil در سال ۲۰۰۳ میلادی راهی بازارهای جهانی شد و توانست تحسین منتقدان را برانگیزد. با این حال، در جلب نظر مخاطبان چندان موفق نبود و در نتیجه، نتوانست از پس انتظارات مالی یوبیسافت بربیاید. از همین رو، برنامه‌ی ساخت قسمت‌های دوم و سوم لغو شد. با گذر زمان، تعداد طرفداران این بازی اکشن و ماجراجویی افزایش یافت تا جایی که در لیست عناوین کالت قرار گرفت. این مسئله باعث شد یوبیسافت در سال ۲۰۱۶ میلادی ساخت دنباله را تایید کند. در ضمن، داستان قسمت اول حول محور یک خبرنگار و رزمی‌کار به نام جید می‌گردد. او با همکاری جنبش مقاومت سعی در جمع‌آوری مدرک برای افشای یک توطئه‌ی بسیار بزرگ دارد.

اقتباس سینمایی Beyond Good and Evil، تنها پروژه‌ای نیست که Ubisoft Film & Television می‌سازد. این شرکت روی فیلم‌های سینمایی Tom Clancy’s Ghost Recon ،Tom Clancy’s The Division ،Rabbids و همچنین سریال انیمیشنی Splinter Cell کار می‌کند. در پایان، لازم به ذکر است که فیلم Beyond Good and Evil به صورت انحصاری از سرویس نتفلیکس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا