1%
  • 0/10

به‌روزرسانی جدیدی از پروسه توسعه Beyond Good and Evil 2 اعلام شد

اطلاعات رسمی

به‌روزرسانی جدیدی از پروسه توسعه Beyond Good and Evil 2 اعلام شد ۰ ۰۶ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
پروسه توسعه Beyond Good and Evil 2

پس از عرضه نسخه ریمستر قسمت اول به مناسبت سالگرد 20 سالگی این مجموعه، شرکت یوبیسافت به‌روزرسانی جدیدی از پروسه توسعه Beyond Good and Evil 2 اعلام کرد.

کمپانی فرانسوی یوبیسافت (Ubisoft) در سال 2017 اعلام کرد که در حال کار روی نسخه بعدی از مجموعه Beyond Good and Evil بوده که پیش‌درآمدی برای بازی اول خواهد بود. از آن زمان تاکنون جزئیات چندانی از این بازی مورد انتظار ارائه نشده است. اگرچه یوبیسافت در مقاطع مختلف و در استریم‌‎های اختصاصی، چندین نمایش از بازی Beyond Good and Evil 2 به اشتراک گذاشته، اما باز هم اخبار منتشر شده پیرامون این اثر بسیار اندک بوده تا حدی که برخی از خبرنگارها و نشریات، لغو شدن روند تولید آن را یکی از گزینه‌های احتمالی دانستند.

با این حال خوشبختانه به نظر می‌رسد افرادی که تاکنون امید خود را برای شنیدن اخبار دلگرم‌کننده پیرامون این اثر حفظ کرده‌اند، شرکت یوبیسافت خبر خوبی برای آن‌ها دارد. این کمپانی با انتشار پیامی در حساب کاربری رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی تایید کرد پروسه توسعه Beyond Good and Evil 2 هم‌چنان پیش می‌رود. اطلاعات بیشتری در خصوص وضعیت این پروژه ارائه نشده اما این شرکت در آستانه انتشار ریمستر نسخه اول تحت عنوان Beyond Good and Evil – 20th Anniversary Edition اظهار کرده بود که این نسخه دارای محتویات اضافه‌ای خواهد بود که ربط مستقیم به نسخه دوم آن خواهد داشت. محتوایی که به گذشته شخصیت اصلی بازی یعنی جید ارتباط خواهد داشت.

این شرکت در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق اظهار داشت که “بله، پروسه توسعه Beyond Good and Evil 2 هم‌چنان دنبال می‌شود و ما نمی‌توانیم صبر کنیم که شما جزئیات بیشتری از گذشته شخصیت جید در Beyond Good and Evil – 20th Anniversary Edition کشف کنید.” این نسخه ریمستر هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتمی و نسل نهمی پلی استیشن، ایکس باکس، کنسول نینتندو سوییچ و هم‌چنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments