برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

روند توسعه Beyond Good and Evil 2 به کجا رسید؟

به‌روزرسانی جدید

روند توسعه Beyond Good and Evil 2 به کجا رسید؟ ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
روند توسعه Beyond Good and Evil 2

یکی از اینسایدرهای مطرح به طرفداران اطمینان داده که روند توسعه Beyond Good and Evil 2 هم‌چنان درون شرکت یوبیسافت دنبال می‌شود.

گزارشاتی که اخیرا از سوی شرکت یوبیسافت (Ubisoft) منتشر شده باعث نگرانی برخی از طرفداران در رابطه با بازی Beyond Good and Evil 2 شده که در اصل پیش‌درآمدی برای نسخه اول که در سال 2003 منتشر شد به شمار می‌رود. طرفداران سال‌هاست که منتظر عرضه این بازی بوده و سکوت خبری طولانی مدت آن بسیاری را نگران کنسل شدن روند تولید آن نموده است. به خصوص پس از آن که گزارشاتی نه تنها در رابطه با مدت زمان طولانی ساخت آن بلکه در خصوص مدیریت بی‌نظم استودیو سازنده آن منتشر شد.

نسخه اول بازی Beyond Good and Evil در سال 2003 منتشر شد و اثری در ژانر اکشن ماجراجویی بوده که روی شخصیت اصلی خود به نام جید تمرکز دارد که یک خبرنگار است. اگرچه بازی با موفقیت تجاری قابل ملاحظه‌ای در زمان انتشار مواجه نشد، اما توانست مخاطبینی برای خود به دست بیاورد که تا به امروز نیز مشتاق تجربه نسخه بعدی آن هستند. همین مخاطبین سرانجام موجب شدند شرکت یوبیسافت تصمیم به ساخت نسخه دوم آن بگیرد.

اکنون به دنبال کنسل کردن بازی The Division Heartland توسط شرکت یوبیسافت، ترس و اضطراب باری دیگر به دل طرفداران افتاده که روند توسعه Beyond Good and Evil 2 به کجا رسیده و آیا ممکن این بازی نیز در لیست لغو مراحل تولید قرار داشته باشد؟

خوشبختانه تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از اینسایدرهای مطرح دنیای بازی در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق به اظهار نگرانی ارائه شده توسط مخاطبین پاسخ داد و مدعی شد امید هم‌چنان برای این بازی وجود داشته و مراحل ساخت آن دنبال می‌شود.

با این حال هندرسون در ادامه به این موضوع اشاره داشت که ساخت بازی در روند پیچیده‌ای به سر برده که تاییدی برای چالش‌ها و مشکلات موجود بر سر راه توسعه بازی مورد بحث محسوب می‌شود. این اولین باری نبوده که چنین مشکلاتی در روند تولید بازی گزارش می‌شوند. از زمان رونمایی بازی در سال 2107، انتشار آن بارها با تاخیر همراه شده است. از سوی دیگر میشل آنسل (Michel Ancel) کارگردان این بازی و قسمت نخست آن به دنبال مشکلات مدیریتی گزارش شده در سال 2020 استودیو یوبیسافت مونپلیه (Ubisoft Montpellier) را ترک نمود. باید دید سرانجام چه زمانی اخبار جدیدی پیرامون این بازی مورد انتظار به اشتراک گذاشته می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments